Nacházíte se: Segmenty > Školy > Novinky

Aktuality - Školy

Aktuální nabídka

NR_PO

Nabídka řešení pro vaši školu 

Pro školy máme připravena speciální řešení za výhodné ceny. Pokud máte zájem o konkrétní nabídku či nenajdete Vámi vybraný produkt, napište nám na e-mail interaktivnivyuka@avmedia.cz 

SMART Board i další interaktivní pomůcky z naší nabídky lze zcela bez problémů pořídit jako neinvestici.

Rádi Vám poradíme, jakým způsobem najít optimální řešení.

   Nabídka řešení 


 

Mimořádná akce

 

smart_table

 

Mám zájem o SMART Table 442i


 

 

Tablety ve výuce ZŠ Krouna

Podívejte se na video ze základní školy Krouna, které vám přiblíží začlenění moderních technologií do výuky.


 

Zobrazování flashových objektů ve SMART Notebook - aktualizace k 13.11.2013

Společnost Adobe včera vydala aktualizaci Adobe Flash Player v11.9.900.152, která je již opět kompatibilní s interaktivními galeriemi v software SMART Notebook.

Pokud se tedy u vás nyní objevuje problém, řešením je pouhá instalace aktuální verze Adobe Flash Player a povolení automatické aktualizace.

Aktualizovaný návod naleznete zde!


 

 

Praktická zkušenost s neznačkovými lampami produktového manažera AV MEDIA

Před časem se mi dostal do rukou starší projektor EPSON z jedné východočeské školy. Původní lampa byla v projektoru a byla k němu přibalena ještě jedna lampa s označením EPSON, kterou ovšem nekupoval od nás.

Podle zákazníka projektor Kránesvítí ani s původní lampou ani s novou lampu. Protože mi rukama prošly desítky projekčních lamp, tak jsem poznal, že jak papírová krabička, tak samotná lampa vypadala poněkud jinak než jsem zvyklý, i když nápisy a označení na plastovém šuplíčku byly identické. Na rozdíl od tvrzení zákazníka projektor svítil jak s původní lampou, která měla asi 2000 hodin, tak s novou lampou, ale v obou případech svítil jaksi slabě. Odnesl jsem projektor do servisu a s pomocí luxmetru zjistil svítivost s novou podezřelou lampou - výsledek nic moc. Následně jsem projektor osadil novou originální lampou EPSON z našeho skladu.To už projektor svítil výrazně lépe, konkrétně 3,5 x více. Musím, říci že takto výrazný rozdíl mezi neznačkovou a originální lampou jsem nečekal.

Závěr: S neoriginální lampou byl výkon projektoru zcela nedostatečný pro použití ve výuce. Chudák zákazník, který si někde na internetu koupí takovou lampu. Pak mu projektor svítí místo 2000 ANSI pouhých necelých 600 ANSI.


 

SMART Notebook 11

Ke stažení zde, ze stránek SMART Technologies.

Nová verze autorského softwaru SMART Notebook přináší především ještě jednodušší a intuitivnější ovládání jednotlivých nástrojů, snazší práci s objekty a větší možnosti při vytváření vlastních DUMů, včetně tzv. widgetů či pro jednoduché „naprogramování“ libovolných aktivit. Verze 11 tak určitě posune využívání SMART Notebooku pro přípravu efektivních hodin i na středních školách.

Příklady nových funkcí:

 • nové pero „Crayon“ – pro tvorbu „kreslených“ obrázků
 • možnost tvorby vlastní verze kreativního pera
 • reset stránky pomocí jedné ikony – např. po splnění úkolu navrácení aktivity do výchozí polohy
 • barevná výplň vlastních tvarů – tvorba vlastních ilustrací
 • vložení webového prohlížeče pomocí jedné ikony přímo na pracovní plochu SMART Notebooku
 • tvorba vlastních flashových aktivit mimo LAT
 • velmi snadné nahrání a vložení vlastní zvukové nahrávky – např. poznámky pro žáky, postupné kroky pro sestavení trojúhelníku aj.
 •     

  SN11

   sn-dali_sw