Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Naši dodavatelé

| 6. 7. 2009

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

Adtraxion_systems_logo


ADTRAXION SYSTEMS
systémy Info TV a digital signage

Výrobce systémů pro správu a distribuci multimediálního obsahu pro informační obrazovky do firem a škol, sítě informačních a reklamních obrazovek digital signage.AnalogWay


ANALOG WAY
přepínače s vestavěnými scalery

Výrobce grafických signálových přepínačů a maticových přepínačů s vestavěnými scalery pro zobrazení obrazu v obraze, titulkování živého obrazu, spojování více projekcí dohromady (edge-blending), vkládání loga nebo přepínání signálů bez rušivého problikávání ( seamless switching ) s využitím mnoha přechodových efektů.


AKG


AKG Acoustics
mikrofony a stereofonní sluchátka

Více než 60 let patří vídeňská firma AKG k předním výrobcům mikrofonů a stereofonních sluchátek té nejvyšší kvality. Úspěch produktů AKG je postaven na vývoji, inovaci a neustálém sledování nových trendů a požadavků na trhu.


logo_AMX


AMX
integrované řídicí systémy

Prestižní americká značka založená v roce 1982, v jejímž portfoliu se nachází produkty pro systémovou integraci a centrální řízení technologií budov. Široká škála výrobků pokrývá všechny segmenty trhu od komerčních projektů po residenční.


audipack  

AUDIPACK

stropní a nástěnné držáky, výtahy, transportní boxy a kryty pro projektory a LCD/plazma displeje

Výrobce a distributor stropních a nástěnných držáků, výtahů a výsuvných mechanismů, zrcadlových systémů, přepravních boxů, in-door a out-door krytů pro projektory a plazmové a LCD displeje.


beyerdynamic

BEYERDYNAMIC
mikrofony, sluchátka, digitální a analogové konferenční systémy

Německá firma, tradiční výrobce mikrofonů a sluchátek vysoké kvality již od roku 1924.logobosch

secsyst


BOSCH SECURITY SYSTEMS
konferenční a tlumočnické systémy, ozvučovací systémy, elektronické zabezpečovací systémy

Dodavatel konferenčních systémů, které jsou velmi oblíbené v úřadech Evropské unie, ve státní správě ČR a v jednacích sálech firem. Dále dodává ozvučovací systémy vč. evakuačního rozhlasu – systémy udávající technický standard plošného ozvučení, CCTV (systémy průmyslové televize), EZS (elektronické zabezpečovací systémy) i EPS (elektrická požární signalizace).bss
BSS AUDIO
speciální audio komponenty - signálové procesory

Výrobce, který udává směr systémům s DSP technologií. Jedná se o digitální audio technologii, která může plně nahradit kompletní řetězec audio zařízení od mixážních pultů a limiterů kontroléry jednotlivých zón ozvučení.


cisco

CISCO

Cisco je globální poskytovatel produktů a služeb v odvětvích síťové infrastruktury, sjednocené komunikace, spolupráce, datových úložišť a bezpečnosti. Distribuce videa a teleprezence jsou důležité a stále rostoucí kategorie v oblasti firemní komunikace. Cisco je předním dodavatelem koncových videokonferenčních systémů, mobilních klientů a síťové infrastruktury.


cloud

CLOUD
zónové ozvučení

Společnost Cloud se zaměřuje zejména na systémy pro zónová ozvučení. Vyrábí mixážní systémy, zesilovače, vícekanálové sluchátkové systémy apod. Jedná se o univerzální produkty, které lze vhodně použít v konferenčních místnostech, knihovnách i posilovnách.


logo-Crown

CROWN INTERNATIONAL
zesilovače

Americký výrobce špičkových profesionálních zesilovačů, jejichž spolehlivost je vyvážena i běžnou tříletou záruční dobou.


CUElogo

CUE
integrované ovládací systémy pro prezentační místnosti

Český výrobce integrovaných ovládacích systémů pro prezentační místnosti. Svou příslušnost k úzké špičce světových dodavatelů této techniky získal vysokou kvalitou a pokrokovostí svých produktů.


 DNP


DNP
Optické projekční plochy pro přední i zadní projekci

Nejvýznamnější výrobce optických projekčních ploch pro přední a zadní projekci. Projekční plochy jsou známy především svými vynikajícími technickými parametry a příkladnou kvalitou zpracování, a proto jsou využívány i v těch nejnáročnějších instalacích. Široká nabídka projekčních povrchů umožňuje navrhnout systém, který nejlépe vyhovuje danému prostředí (osvětlení, typu projektoru, rozmístění diváků, atd.).


elac

ELAC
reprosoustavy

Firma, která v roce 1957 patentovala elektromagnetickou gramofonovou přenosku, výrobce High-End reprosoustav a reproduktorových soustav pro kino doma. Její produkty získaly řadu mezinárodních ocenění za technický přínos a designové řešení. O kvalitě reprosoustav ELAC vypovídá mimo jiné i poskytovaná záruční doba až 10 let.


Epson_logo_tagline_287

EPSON
datové projektory

Firma EPSON je průkopníkem datových projektorů. Její první modely v polovině 90. let nejen zaznamenaly velký prodejní úspěch, ale podstatnou měrou se zasloužily o to, že dnes jsou projektory tak rozšířené. Dnes je firma EPSON jedním z největších výrobců této techniky a společně s firmou SONY i jediným výrobcem TFT zobrazovačů používaných ve většině dnešních projektorů.


evoko_lo_res
EVOKO
rezervační systémy

Mladý švédský výrobce vsadil na moderní vzhled svých výrobků a jednoduchost obsluhy. Každá firma, která má více jak 2 zasedačky dnes řeší, jak efektivně rezervovat místnost, aby nedocházelo ke konfliktům a prostojům. Pro tyto účely slouží EVOKO Room Manager (ERM). Elegantní nástěnný displej s dotykovou vrstvou, který je napojen přímo na firemní server MS Exchange. Organizátor schůzky zapíše pozvánku do kalendáře programu Outlook a na displeji ERM se vzápětí zobrazí obsazenost místnosti, čas a předmět schůzky a jméno organizátora.


extron

EXTRON
interfaceová technika

Výrobce techniky pro signálový management (distribuční zesilovače, repeatry, přepínače, maticové přepínače, převodníky), AV streaming systémů, řídících systémů pro ovládání AV techniky, přípojných míst a kabelů.


futureautomation

FUTURE AUTOMATION
výtahy a výsuvné mechanismy

Výrobce stropních, nástěnných, podlahových, stolních a nábytkových výtahů a výsuvných mechanismů pro LCD/plazma displeje a projektory.


Gefen_H_CLR_RGB

GEFEN
interfaceová technika

Výrobce analogových a digitálních extenderů, distribučních zesilovačů a přepínačů pro signály DVI, HDMI, SDI, HD-SDI, Video, Audio, USB, Firewire a RS-232 a Fiber optic.


harmanpro_logo

HARMAN PROFESSIONAL
audio řešení

Největší světová skupina výrobců profesionálního ozvučení. Harman Professional sdružuje m.j. firmy AKG Acoustics®, BSS Audio®, Crown International®, dbx Professional®, JBL Professional®, Lexicon Pro®, Soundcraft® a Studer®. Tyto společnosti navrhují, vyrábějí a určují směr v audio řešeních pro TV a rozhlasy, hudební průmysl, kina, mobilní ozvučení, systémové integrace a ozvučení pro komerční prostory.


ChiefLogo
CHIEF
držáky, stojany, výtahy, vozíky

Výrobce a distributor stropních a nástěnných držáků, stojanů, vozíků a výtahů pro projektory a LCD/plazma displeje. Distributor rackových skříní a nábytku Raxxess.


logo-insight-home

INSIGHT HOME

Společně s naším partnerem, společností Insight Home, Vám přinášíme nejmodernější technologie pro inteligentní domy


jamo

JAMO
reprosoustavy

Jamo - High-End reprosoustavy a reproduktorové soustavy pro kino doma. Od roku 1968 se společnost řídí ideou: Jamo bude vytvářet řešení zvuku přizpůsobená potřebám jednotlivce. Společnost EISA (European Imaging and Sound Association ) ocenila výrobky Jamo jako „reproduktorová soustava pro kino doma 2004-2005“.


jblpro

JBL PRO
profesionální reprosoustavy

Americký výrobce patřící do skupiny Harman International dodává profesionální reproduktory a reproduktorové soustavy pro všechny druhy ozvučení od kaváren přes digitální kina až po největší stabilní i mobilní ozvučovací sestavy, studiové monitory i samotné reproduktory.


kindermann

KINDERMANN
zpětné projektory, diaprojektory, projektory

Tradiční německý výrobce projektorů. Zatímco zpětné projektory a diaprojektory jsou stálou součástí výroby, datové projektory jsou novinkou posledních let.


logo_kramer2 

KRAMER ELECTRONICS

interfaceová technika

Výrobce a distributor interfaceové techniky, přepínačů, distribučních zesilovačů, scalerů, scan konvertorů a signálových procesorů určených pro distribuci analogových i digitálních audio a video signálů.


Lightware_Logo 

LIGHTWARE VISUAL ENGINEERING

zesilovače, přepínače

Výrobce profesionálních DVI, HDMI a DP extendrů, distribučních zesilovačů a maticových přepínačů.


mitsubishi_logo

Mitsubishi Electric
projektory, LCD displeje,projekční stěny, LED stěny

Mitsubishi Electric Corporation je považována za vedoucí světovou společnost v oblasti elektrického a elektronického vybavení používaného pro zpracování informací a komunikace, vesmírného výzkumu a satelitních komunikace, spotřební elektroniky, průmyslových aplikací, energie, dopravy a stavebnictví. Její produkty pro profesionální prezentaci, displeje a předněprojekční řešení pro domácí zábavu jsou proslulé svou vysokou kvalitou a technologií s přesnou reprodukcí barev.


onkyo

ONKYO
AV receivery

Osvědčená značka High-End elektroniky. AV receivery Onkyo nabízejí vynikající zpracování zvuku i obrazu, včetně produktů s THX certifikací.


panasonic-ideas

PANASONIC
projektory, spotřební elektronika

Přední světový výrobce spotřební a profesionální elektroniky má ve své nabídce širokou škálu projektorů s pozoruhodnými vlastnostmi.


pioneer

PIONEER
spotřební elektronika

Známá značka zábavní elektroniky. Od svého založení v roce 1938 dokázal Pioneer dostát svému jménu, hýbat Vaší myslí a duší tak, jak to umí jen světový bavič.


planar-logo

PLANAR
ploché displeje a speciální velkoplošné zobrazovače

Planar je americká společnost s více než 20letou zkušeností s výrobou plochých displejů a speciálních zobrazovačů. Poskytuje inovativní a spolehlivá řešení pro náročné aplikace v průmyslu, lékařství i pro spotřební trh. Divize Control Room společnosti Planar vznikla se záměrem vyvíjet a dodávat zobrazovací zařízení pro požadavky řízení procesů v nepřetržitých provozech.

Vysoká specializace a značný vývojový potenciál zajišťují zákazníkům firmy Planar dokonalá technická řešení plně uspokojující jejich požadavky a to při dodržení vysoké spolehlivosti a velmi nízkých nákladů na provoz a údržbu.


polycom

POLYCOM

Společnost Polycom drží vedoucí světové postavení v oblasti poskytování jednotného komunikačního prostředí. Široká škála řešení pro audiokonference, videokonference pro vzdálenou komunikaci i teleprezenčních řešení uspokojí jak malé firmy, tak velké společnosti, které tyto prostředky komunikace potřebují integrovat s jinými firemními aplikacemi, např. Microsoft Exchange.

PMLogoStacked

PREMIER MOUNTS

Výrobce a distributor stropních a nástěnných držáků, stojanů avozíků pro projektory a LCD/plazma displeje.


projecta

PROJECTA
projekční plochy

Přední evropský výrobce projekčních ploch. Široká škála produktů zahrnuje snadno přenosná stativová plátna, kvalitní mobilní rámová plátna,  ruční a elektrická roletová plátna, včetně pláten s bočním vypínáním povrchu pro absolutní rovinnost a rámová plátna pro pevnou instalaci. Projekční povrchy pokrývají všechny způsoby použití od domácího kina přes zasedací místnosti a školní třídy až po speciální aplikace.


Spectrum2

RGB SPECTRUM
zobrazovací jednotky

Přední světový výrobce zobrazovacích jednotek a zařízení pro audiovizuální, průmyslové, lékařské a vojenské aplikace.


robotel

ROBOTEL
počítačové výukové systémy

Kanadská společnost věnující se od roku 1984 optimalizaci práce lektorů při výuce IS. Jejím produktem je počítačový výukový systém SMART Class a digitální jazyková učebna Symposium.


sennheiser

SENNHEISER
mikrofony, sluchátka, konferenční a tlumočnické systémy

Přední výrobce mikrofonní techniky, sluchátek a další audio techniky, výrobce prvního bezdrátového mikrofonu - mikroportu™. Mikrofonní technika Sennheiser je díky své kvalitě požadována pro provoz TV a rozhlasových stanic, prezentačních a multifunkčních sálů, stejně jako je nezbytná pro hudební nebo divadelní produkce. Součástí skupiny Sennheiser je i George Neumann GmbH, světoznámý výrobce kondenzátorových mikrofonů, bez nichž se neobejde žádné profesionální nahrávací studio.


sim

SIM2
Multimediaprojektory, televizní monitory a projekční stěny

Původně italská firma SELECO specializující se na výrobu projektorů, televizních monitorů a projekčních stěn. Po vstupu zahraničního kapitálu přejmenovaná na SIM2.


Smart-e

Smart-e
interfacová technika

Výrobce audio a video multiformátových distribučních extenderů a přepínačů s přenosem signálu po strukturované kabeláži CAT5/5e/6/7/8.


smart

SMART TECHNOLOGIES
interaktivní tabule

Průkopník interaktivních tabulí a tvůrce průmyslových standardů nástrojů pro týmovou spolupráci. Vyvíjí a dodává technologie řešící zobrazování a skupinové sdílení (lokální i vzdálené) informací z počítače.


sony

SONY
profesionální audio a videozařízení, projekční přístroje, videokonferenční systémy a další prezentační pomůcky

Světový gigant má ve své široké nabídce i profesionální audio a videozařízení, projekční přístroje a další prezentační pomůcky.


soundcraft_logo

SOUNDCFAFT
ozvučení

Britská značka mixážních pultů pro využití ve všech oblastech profesionálního zpracování zvuku. Od rozhlasových a TV studií nejrůznějších velikostí, přes live ozvučení až po pevné instalace, stadióny, divadla, koncertní nebo konferenční sály, hudební kluby, kavárny a bary.


images

TELEVIC CONFERENCE
kabelové a bezdrátové diskusní systémy

Přední výrobce konferenční techniky, se zaměřením na kabelové a bezdrátové diskusní systémy, elektronické hlasování i sestavy pro simultánní tlumočení. Společnost Televic byla založena v roce 1946 v Belgii. V roce 1972 uvedl Televic na trh první konferenční systém. V roce 1993 byl instalován první digitální konferenční a tlumočnický systém v Evropském parlamentu. Od roku 2002 je společnost Televic specializovaným partnerem pro konferenční systémy v úřadech EU.


TLS_Logo_mit_R

TLS COMMUNICATION
technika pro signálový management

Výrobce techniky pro signálový management (distribuční zesilovače, repeatry, přepínače, maticové přepínače, převodníky), řídících systémů pro ovládání AV techniky, přípojných míst a kabelů.


Triton

TRITÓN
rozvaděče

Výrobce stojanových a nástěnných datových rozvaděčů - racků.


turningtech_logo

Turning Technologies
hlasovací a odpovědní systémy

Světový lídr hlasovacích a odpovědních systémů. 


logo_vogels

VOGEL'S
držáky, stojany, vozíky, výtahy

Výrobce stropních a nástěnných držáků, stojanů, vozíků a výtahů pro projektory a LCD/plazma displeje.


Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz