Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Projektem to začíná

| 6. 7. 2009

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

Zajištujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Projektová dokumentace slouží jako podklad kompetentní realizace a jasně definuje rozsah, funkcionalitu, návaznosti na ostatní profese, potřebnou připravenost a předpokládaný objem investičních nákladů.

09_PICT84115

Mějte projekt pod kontrolou

Součástí projektu je zpracování přesného výkazu AV techniky s doporučenými cenami. Poskytujeme tak investorovi konkrétní představu o finanční náročnosti budoucí realizace. Garantujeme bezproblémovou funkčnost a vzájemnou kompatibilitu všech částí projektového systému.

Proč spolupracovat s projekčním oddělením AV MEDIA, a.s.?

  • Získáte specifikaci přesných technických parametrů zařízení,
  • Optimalizaci a kontrolu realizačních nákladů,
  • Přípravu přesných koordinačních podkladů pro stavební připravenost a požadavků na návazné profese,
  • Zpracování schémat zapojení a návrhu funkčního a kompatibilního propojení všech komponentů.

jarda

Ing. Jaroslav Havlíček, CTS

Manažer Projekčního oddělení AV MEDIA, a.s.

Vystudoval obor Radioelektronika na Elektrotechnické fakultě ČVUT Praha. Je držitelem Autorizačního oprávnění ČKAIT v oboru Technologická zařízení staveb a držitelem certifikace CTS InfoComm(Certified Technology Specialist). V rámci více než dvacetileté praxe řešil a vedl projekty v oboru audiovizuální techniky a akustiky.


Odbornost našich zaměstnanců

Společnost AV MEDIA, a.s. je členem asociace InfoComm, která celosvětově podporuje audiovizuální odvětví a zajišťuje certifikační programy. Držitel certifikace CTS má odborné technické znalosti a zná nové trendy na poli AV technologií. Tyto znalosti uplatňuje i v rámci projektového managementu při tvorbě systémů a řešení. To mu umožňuje přinášet funkčně spolehlivá kompatibilní řešení a díky komunikaci v rámci projektového týmu eliminovat případná rizika, která by mohla v průběhu realizace či následně při používání systémů nastat.

Certifikace CTS

Ing. Jaroslav Havlíček, CTS

Ing. Jiří Jelínek, CTS

Václav Bradáč, CTS

CTS-GENERAL_infocomm_2010

Zajišťujeme komplexní projektantskou činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz