Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Technologie

| 6. 7. 2009

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

Prezentační místnosti

Projekční a zobrazovací systémy

Přední projekce, zadní projekce, ploché zobrazovače, interaktivní plochy a eventuálně speciální efektové projekce jsou základem každého audiovizuálního systému. Obrazová informace umožňuje rychlé a názorné sdílení dat a předání myšlenky ostatním. Optimální rozměry a umístění každého zobrazovače se řídí ergonomickými zásadami pozorování a tvarem auditoria. Projektant navrhuje geometrii pozorování podle těchto zásad.


        Více informací

 

elekt.aku



Elektroakustické ozvučení

Ozvučení je navrhováno a instalováno jako samostatný systém, nebo jako součást audiovizuálního řetězce. Správný návrh reproduktorových soustav vychází z řešení prostorové akustiky místnosti a zajišťuje optimální pokrytí poslechové plochy auditoria řečovým signálem s požadovanou srozumitelností nebo hudebním signálem s potřebným frekvenčním a výkonovým dimenzováním.


       Více informací


phoca_thumb_m_ridicisystemy

Řídicí systémy

Řídicí systémy zajišťují snadné a intuitivní ovládání jednotlivých komponentů AV systému i systému jako celku ze společného rozhraní. Ovládacím rozhraním může být dotykový panel, monitor, či klávesnice. Při bezdrátovém provedení ovládacího panelu není uživatel omezen v pohybu po místnosti. Ovládanými prvky jsou vyjma AV techniky zpravidla osvětlení, žaluzie, klimatizace i jakékoliv další systémy s kompatibilním rozhraním.


 

       Více informací


_konferencnisystemy

Audiokonferenční systémy

Jsou navrhovány do konferenčních a zasedacích místností. Slouží k vedení „řízené diskuze“ s funkcemi udělování slova mluvčím z předsednické jednotky, naprogramování priorit řečníků, prezentace účastníků, hlasování, automatické směrování kamer na řečníka. Umožňují rovněž napojení na videokonferenční systém.


   

       Více informací



teleprezence

Teleprezentace a videokonference

Umožňují komunikaci mezi vzdálenými účastníky zprostředkováním zvukového a obrazového spojení, a to v kvalitě srovnatelné s osobním setkáním. Umožňují i společnou práci nad jedním počítačovým prostorem s možností sdílení a úprav dokumentů.


      Více informací




pripojnamista

Signálová vedení a přípojná místa

Přes významný rozvoj bezdrátových technologií zůstává i nadále v mnoha případech kabelové vedení nejspolehlivější formou přenosu signálu a to zejména při zajištění požadavku pna přenos digitálních AV signálů s vysokým rozlišením. Přípojná místa zajišťují bezproblémovou operativní konektivitu pro všechny používané typy externích zařízení.



       Více informací




Mechanické konstrukce 

Závěsné prvky, držáky výtahy a další konstrukce, které zajišťují uchycení prvků AV techniky k nosným konstrukcím. Některé držáky jsou motorické a umožňují skrytí koncového prvku například do prostoru nad podhledem.


       Více informací


Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz