Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Servisní programy

| 6. 7. 2009

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

avasist2

Důležité:

Tyto servisní programy je možné poskytovat na projektory prodané společností AV MEDIA, a.s. a do doby 4 let od data prodeje.SERVISNÍ PROGRAMY PRO ŠKOLY


AV ASISTENCE

je telefonická podpora uživatele poskytovaná 7 dní v týdnu
od 7:00 do 19:00. Zkušený operátor Vám pomůže najít příčinu a řešení problému nebo s vámi dohodne zásah technika.

AV SERVIS 24

je určen pro zákazníky, kteří si zakoupí samostatný projektor, který často využívají a ohrozil by je případný déletrvající výpadek projektoru, tudíž potřebují rychlou (24 hodin) opravu. Program zajišťuje rychlou opravu v servisním středisku se zárukou zprovoznění do 24 hodin.

AV PREVENCE

je cenově dostupný program pro zákazníky, kteří mají více projektorů, které intenzivně a pravidelně využívají (školicí střediska, školy). Program zajišťuje pravidelné kontroly projektoru (vyčištění vzduchového filtru a zjištění počtu provozních hodin lampy) v doporučeném intervalu do 500 provozních hodin.
Od intenzity provozu se odvíjí počet kontrol za rok. Pokud jsou projektory na jednom místě a je možno provést kontrolu všech projektorů najednou, je na další projektory (2.,3. atd.) poskytnuto cenové zvýhodnění 50%. Program lze aplikovat
i na složité instalace s řídicím systémem a dalšími aktivními komponenty.

SERVISOVANÁ MÍSTA PRO PROJEKTORY:

Servis projektorů Praha

Servis projektorů Brno

Servis projektorů Ostrava

Servis projektorů České Budějovice

Servis projektorů Pardubice

Servis projektorů Plzeň

AV JISTOTA

je kombinovaný program pro náročné klienty, zahrnující rychlý servis u uživatele s případnou zápůjčkou náhradního zařízení zdarma nebo operativním zprovozněním systému. Program též zahrnuje pravidelnou roční (případně i častější) kontrolu klíčových komponentů včetně případného vyčištění optické jednotky projektoru.


Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz