Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

SMART produkty firmy

| 17. 5. 2012

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

SMART880

Interaktivní dotyková tabule

Účinný prostředek pro efektivní komunikaci a prezentaci


Připravte si podklady pro porady v programech, na které jste zvyklí např. v PowerPointu, Wordu či Excelu. Vaše představy a návrhy budou mnohem zajímavější a poutavější díky dokonalé spolupráci mezi interaktivní tabulí SMART Board, nástroji MS Office, Autodesku a ostatními SW aplikacemi. Díky tomuto spojení získáte přehlednější a názornější výstupy a závěry při individuálním jednání nebo diskusích v týmu. Navíc dotyková plocha Interaktivní tabule SMART Board umožňuje ovládat výše zmiňované aplikace přímo na tabuli funkcí SMART Ink. Zápisy, připomínky, nákresy, změnová řízení se stanou nedílnou součástí aktuálně otevřených SW aplikací.


  

Výrobkový leták

Stránky výrobce

Více informací

2

Interaktivní dotykový displej

Nová úroveň spolupráce


Interaktivní displej SMART Board podporuje týmovou spolupráci a mnohem efektivněji zapojí kolegy nebo ostatní členy týmu do řešení konkrétních úkolů. Jednoduchý a elegantní design displeje a celé sestavy zajistí přehlednou práci při poradách, jednáních či speciálních setkáních, které jsou svolány např. v rámci krizového řízení či jiných událostí. Psát na obrazovce můžete popisovačem nebo ovládat dotykem. Všechny poznámky můžete snadno mazat pěstí nebo houbou.


 

Výrobkový leták

Stránky výrobce

Více informací

 


6

Interaktivní dotykové podium   

Prezentujte poutavě a čelem k účastníkům


Smart Podium je ideálním řešením pro každou PORADU a ŠKOLENÍ. Umožní vám prakticky spolupracovat a sdílet informace v týmu od malé zasedací místnosti, až po velké konferenční prostory. Díky softwaru SMART Meeting Pro můžete současně spouštět počítačové aplikace, např. Microsoft PowerPoint, Word, Excel, AutoCAD aj. a ukládat nebo zapisovat poznámky, vytvářet snímky, obrázky a další obsah do jediného elektronického souboru.


Výrobkový leták

Stránky výrobce

Více informací3

Stojanové systémy pro displeje 55“- 70“ 

Praktické a designové řešení


Všechny stojanové systémy nabízejí bezpečné používání s funkcí automatického zastavení a vestavěnou bezpečnostní pojistkou. Díky vhodně navrženým montážním prvkům se stojany snadno instalují. Stojany s interaktivním displejem SMART Board 8070i nabízejí velice zdařilé a ucelené řešení určené pro týmovou spolupráci při poradách, jednáních nebo workshopech.


Výrobkový leták
4

SMART Meeting Pro software pro aktivní porady a jednání
 

Úspěch porady a kvalitní závěry z jednání nezávisí jen na prezentujícím je potřeba vhodně zapojit celou skupinu. Interaktivní tabule SMART Board s novým software SMART Meeting Pro 3.0 nabízí elektronický flipchart. Barevnými popisovači vyjádříte svou myšlenku, funkcí SMART Ink zpřesníte rukopis a jednoduše přenesete texty a čísla do elektronické podoby.


Více informací
5

SMART Bridgit software pro vzdálenou komunikaci
 

Potřebujete se spojit se vzdálenými účastníky (zaměstnanci) odkudkoliv a kdykoliv? Potřebujete všechny zúčastněné strany vhodně zaujmout a zapojit? Pro software SMART Bridgit to není problém. Díky jeho vlastnostem vnesete do vašich jednání novou dimenzi pro spolupráci na dálku.Výrobkový leták  


Více informací


Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz