Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Videoprojektory

| 29. 9. 2009

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

Videoprojektory - kategorie

video-obecne

V dnešní době, kdy stoupá poptávka po velkoplošných televizorech a zařízeních pro kino doma, se rozšířila i nabídka audiovizuálních sestav speciálně určených pro tyto účely. Čím dál větší oblibu si získávají videoprojektory, které standardně poskytují perfektní FULL HD obraz o úhlopříčce i několik metrů.

Kino doma však není jediným využitím – po instalacích na diskotékách a v tanečních klubech se s videoprojektory můžeme stále častěji setkat i v restauračních zařízeních, sportbarech a hernách, zejména pak při sledování přímých přenosů fotbalových nebo hokejových utkání.

A nesmíme zapomenout ani na stále oblíbenější digitální projekci v menších středních a velkých kinech.

kino-doma

Kino Doma

Kino doma je fenomén dnešní doby, každý po něm touží, každý ho chce mít. Vynikající Full HD projektory vám přinesou vynikající filmové zážitky. Dokonalý zážitek z kina doma poskytne pouze vyvážená sestava obrazu a zvuku. V dnešní době je možno použít plazmový displej nebo VIDEOPROJEKTOR. Výhoda videoprojektoru je v „neomezené“ velikosti obrazu. Limitující je pouze velikost vaší místnosti a velikost plátna.

Přehled produktů

digikino

Malá a střední kina

V dnešní době digitalizace a boje o návštěvníky, je stále populárnější použití videoprojektorů v malých vesnických a středních kinech. Vedle klasického 35mm pásu, se stále častěji vyskytují příležitosti pro promítání dokumentárních a vzdělávacích pořadů pro školy, přednášky, soukromá videoprojekce… Tyto akce se nedají provozovat bez potřebného vybavení.

Přehled produktů
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz