Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Hlasovací systémy

| 30. 9. 2009

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

response

SMART Response

Hlasovací zařízení je progresivní didaktickou pomůckou, která má své pevné místo
v moderním vzdělávání. Můžete si s jeho pomocí rychle a snadno ověřit znalosti žáků. Zapojíte všechny. A motivující to je i pro žáky – využijete jejich přirozené hravosti
a soutěživosti. Klasické testy děti nudí nebo dokonce stresují, kdežto tato zajímavá forma je velice baví.

Stránky výrobce

SMART Technologies ULC

{phocadownload view=file|id=184}


turning

TurningPoint

Jak TurningPoint funguje? Snadno. Každý žák dostane vlastní hlasovací konzolu, trochu podobnou dálkovému ovládání televize,
a učitel mu v PowerPointu od Microsoftu promítá na SMART Boardu jednotlivé testové otázky. Žák volí správnou odpověď a TurningPoint ji hned vyhodnocuje. Výsledky jednotlivých otázek i celého testu si učitel zobrazí podle libosti. Efektivní, objektivní a přesné.

Stránky výrobce

Turningtechnologies

{phocadownload view=file|id=185}

Žák pouze stiskne tlačítko odpovědi na bezdrátovém ovladači a učiteli se zobrazí výsledky. Můžete si tak rychle a snadno ověřit znalosti žáků a motivující to je i pro žáky – využijete jejich přirozené hravosti a soutěživosti a zábavnou formou je vyzkoušíte.

Řešení je optimalizováno pro menší a střední učebny, je plně uzpůsobeno použití ve školství. Ovládání hlasovacího zařízení je velmi snadné a intuitivní. Je lehké a kompaktní, můžete jej přenášet z učebny do učebny. Vše funguje na baterie, které díky úspornému režimu vydrží velmi dlouho.

Hlasovací zařízení TurningPoint je skvělým doplňkem k interaktivní tabuli SMART Board. Výsledky bez problémů okamžitě zobrazíte na SMART Boardu a pracujete s nimi – připojíte poznámky, uložíte je do počítače atd.

TurningPoint 2008 v. 4.2.4 pro Windows Office 2010

Používáte hlasovací systém TurningPoint a máte již MS PowerPoint 2010? TurningTechnologies upravil poslední verzi SW 2008 v. 4.2.4  pro Windows Office 2010 i pro české prostředí. SW je ke stažení ze stránek výrobce.

Kompatibilita: Microsoft Windows XP, Vista, nebo 7 32-bit nebo 64-bit OS, Office 2003, 2007 nebo 2010 32-bit

Doporučujeme shlédnout i krátká instruktážní videa: http://trainingportal.turningtechnologies.com/turningPoint.cfm


Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz