Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Kopírovací tabule

| 28. 9. 2009

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

panaboard

Kopírovací tabule Panaboard slouží nejen jako bílá tabule, na kterou je možno během výkladu činit nejrůznější poznámky, ale umožňuje zkopírování jejího obsahu na běžný papír ve formátu A4 nebo přímo do počítače. Není třeba složitě přepisovat nebo překreslovat obsah z tabule. Stačí stisknout jedno tlačítko a vše se zkopíruje. Potom není nic snazšího než tento záznam přidat k protokolu z jednání.

Připojením Panaboardů k PC lze zcela jednoduše obsah tabule uložit do počítače a je připraven k dalšímu zpracování. Obsluhu výrazně zjednoduší možnost ovládání Panaboardu přímo z počítače. Navíc je možno využít i tiskárny Panaboardu k tisku dalších dokumentů z počítače.

Právě pro velkou jednoduchost ovládání a široké využití si kopírovací tabule Panaboard získaly svoji velkou oblibu mezi mnoha manažery a lektory.

Stránky výrobce:

Panasonic


Pokud máte zájem dozvědět se o kopírovacích tabulích více, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu praha(zavináč)avmedia.cz.
Naši konzultanti se Vám budou rádi věnovat a navrhnou vhodné řešení odpovídající Vašim potřebám.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz