Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Ploché displeje

| 28. 9. 2009

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

plochace

Ploché displeje jsou jednoznačně trendem současné doby.

Firmy dbají na reprezentativní vzhled svých prostor. Důležitý je první dojem, který si návštěvník vytváří už při vstupu do budovy. Proto je důležité myslet i na odpovídající vybavení recepce. Zde se výborně uplatní moderní plazmové displeje. Ale plazmu můžete s úspěchem použít jako zobrazovač i do menší zasedací místnosti, např. generálního ředitele, či naopak do velkých konferenčních prostor jako náhledové displeje.

Plazmové a LCD displeje jsou zajímavým produktem nejen do menších prostor, manažerských jednacích místností či na recepce, ale využití najdou i v reklamě v místě prodeje.

Pro indoor reklamu je to vhodný typ řešení, jehož předností je relativně nízká pořizovací cena, přičemž možnosti marketingového využití jsou oproti klasickým tištěným reklamním médiím nesrovnatelně širší.

V domácnostech jsou klasické televize minulostí. Vynikající design, možnost umístění na stěnu, tenká konstrukce displeje, to vše dělá z plochých displejů nejen funkční část vybavení bytu, ale i designový prvek interiéru.

plochace2

Stránky výrobců:

Panasonic

 

LCD televizory Panasonic

Plazmové televizory Panasonic

Plazmové monitory Panasonic


Pokud máte zájem dozvědět se o plochých displejích více, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu praha(zavináč)avmedia.cz.
Naši konzultanti se Vám budou rádi věnovat a navrhnou vhodné řešení odpovídající Vašim potřebám.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz