Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Webcast - web streaming

| 30. 9. 2009

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

WEBCAST – WEB STREAMING

 • Umožňuje:
  virtuálně se účastnit akce lidem, kteří na ní nemohou být, nebo na ní byli a chtějí si ji připomenout
 • Ideální pro:
  konference a přednášky
  koncerty a sportovní akce
  představení nových produktů
  přenosy z aukcí
  elektronické vzdělávání


Zpracování, záznam a přenos audio / videosignálu

32

Služba WEBCAST nabízí multimediální vysílání na internetu. WEBCAST je možné využít jak k přímým přenosům (live webcast) z nejrůznějších akcí, tak k pozdějšímu vysílání ze záznamu. Vysílání ze záznamu je realizováno formou videa na vyžádání (tzv. video on demand). Live i on demand webcast lze rozšířit o synchronizaci s powerpointovými prezentacemi.

Proč využít webcast?

V reálném čase zpřístupníte nejen konference, přednášky, ale i jiné akce neomezenému okruhu diváků na internetu nebo intranetu. Dle potřeby lze však omezit pouze pro oprávněné uživatele.

Během přenosu videa využijete interaktivity webu, na dalších stránkách můžete nabídnout divákům související informace či reklamu. Díky podrobným statistikám návštěvnosti můžete vyhodnotit zájem uživatelů.

On-line přenosy a prezentace lze jednoduše archivovat a doplnit titulky nebo komentářem v různých jazykových verzích. Uživatel není omezen kvalitou svého internetového připojení. Sledování umožňuje už připojení přes GPRS (npříklad některé mobilní telefony).

Buďte on-line.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz