Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Kancelářská technika

| 30. 9. 2009

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

Počítače

dostatečný výkon pro Vaše aplikace
moderní design
absolutně tichý provoz
speakers ready room

Monitory

elegance na očích
monitory ve všech velikostech
možnost externího TV tuneru

Notebooky

malé, ale výkonné
kvalitní a odolné provedení
snadná připojitelnost k projektorům

Tiskárny

rychlý tisk
v nabídce všechny výkonové třídy
možnost síťového připojení

LaserShot

 • Příklady simulací a her:
  nácvik střelby myslivce
  hon na kachny
  střelba na terče
  střelba na hliněné holuby
 • Ideální pro:
  restaurace a bary
  výstavy a veletrhy
  domácí oslavy
  firemní setkání

Počítače jsou všude

34

Výpočetní technika

Každá projekce potřebuje kvalitní zdroj signálu. Nezáleží na tom, promítáte-li prezentaci v PowerPointu, fotky nebo film.

Mezi výpočetní technikou si vyberete klasická kancelářská PC pro standardní excelovské tabulky, wordovské dokumenty či prezentace. Můžete také zvolit výkonné počítače určené pro grafické aplikace, nebo naopak lehké notebooky se síťovým připojením. S absolutně tichým počítačem, vhodným pro internetové kavárny, bude při Vaší prezentaci slyšet i špendlík, kdyby spadl.

V současné době používáme již pouze elegantní LCD monitory. Můžete si vybrat za všech standardních velikostí. Dnes se stala nejpoužívanější velikost 17“. Z tiskáren si můžete vybrat laserové černobílé (až do velikosti tisku A5) i laserové barevné tiskárny. K tiskárnám vždy dodáváme dostatečné množství spotřebního materiálu (tonerů).

Ostatní kancelářská technika

V této kategorii se nachází sortiment, který Vám umožní plně vybavit dočasné kancelářské pracoviště. Můžete si vybrat od faxů a kopírek až po elektrickou sešívačku.

Zábavní technika

Elektronický simulátor střelby LaserShot vám přinese bezpečný a zábavný zážitek ze střelby. LaserShot se provozuje na velké projekční ploše, na kterou hráči střílí pomocí svých zbraní. Sada obsahuje několik zdařilých her, které mohou být hrány 1 – 4 hráči. Zbraně mají realistický vzhled a při stisknuté spoušti střílí na projekční plochu laserový paprsek, který je snímán kamerou. Každý program je navíc doprovázen specifickým zvukovým efektem.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz