Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Prezentační doplňky

| 30. 9. 2009

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

Časomíra, ukazovátka, ovládání

profesionální vedení prezentace střeží vyměřený čas řečníka lepší kontakt s auditorem volný pohyb řečníka

Interaktivní tabule
vč. speciálního SW vybavení

 • Typické vlastnosti
  kombinace tabule a dotykové plochy
  pomocník při prezentaci a školeních
  možnost uchování změn v prezentaci
 • Ideální pro :
  školení, tréninky a workshopy
  videokonference
  menší auditorium do max. 50 osob

Interaktivní panel
vč. speciálního SW vybavení

 • Typické vlastnosti:
  dtto interaktivní tabule
  dotyková plocha
  napojení na projekci
 • Ideální pro:
  dtto interaktivní tabule
  velikost auditoria není omezena

Jděte s dobou, využívejte moderní prezentační pomůcky

Využití a výhody prezentačních doplňků

36

Prezentační doplňky mohou být velkým pomocníkem, dělají Vaši prezentaci profesionální a interaktivně zapojují diváky do probíraného tématu či do procesu školení. Soustřeďte se na předávané informace, nikoliv na ovládání prezentace.

Při práci s prezentačními doplňky respektujte tyto zásady a rady:

1) Nejlepším prezentujícím prostředkem je sám prezentující.

2) Vjednom okamžiku používejte jen jeden prezentační doplněk. Podle povahy výkladu prezentační doplňky postupně střídejte.

Nejčastěji používané doplňky jsou flipcharty a tabule.

Speaker Timer – důmyslné a důležité zařízení pro řečníka, které indikuje zbývající čas vyměřený pro jeho prezentaci.

Wireless Cue Light – světelný a zvukový signalizační bezdrátový systém pro ovládání vzdálené prezentace. Umožňuje prezentujícímu, aby poslal informaci o změně snímku projekčnímu technikovi, formou „dopředu“ / „zpět“ a „blank“, za pomoci bezdrátového ručního ovládání. Dokáže synchronně ovládat až dva počítače (jeden počítač jako hlavní, druhý např. jako záložní).

Interaktivní tabule SMART Board – umožňuje z klasické prezentace udělat prezentaci dynamickou. Nabízí se v provedení jak zadní, tak přední projekce, kde je rovněž možnost interaktivní plochu využít jako klasickou bílou popisovací tabuli. Hlavně ale dodá Vaší prezentaci nový rozměr – interaktivitu.

Rukou, ukazovátkem či tužkou můžete ovládat počítač, vyhledávat a zobrazovat informace z internetu, promítat videozáznam nebo prezentovat přímo z plochy SMART Boardu. Umožní Vám vkládání různých poznámek rovnou do prezentace (navíc poznámky pak lze hned uložit do počítače či vytisknout). Obdobná interaktivní plocha existuje i v provedení pro plazmové displeje.

Interaktivní dotykový panel SMART Sympodium – dotykem ovládaný náhledový TFT panel, který v sobě spojuje prezentační a ovládací funkce. Pomocí tohoto produktu se speciálně vyvinutým SW lze do jakéhokoli počítačové aplikace ručně vpisovat elektronické poznámky, a ty pak uložit a například odeslat emailem účastníkům konference. Z klasické prezentace udělá prezentaci dynamickou.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz