AV MEDIA řešení pro hotely

| v 17:15 12. 12. 2014

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

Moderní komunikační prostředky v hotelovém prostředí
Jako v každém odvětví, tak i v hotelnictví je jedním z hlavních zájmů poskytování dokonalých služeb s cílem dát klientele pocit, že právě u vás získávají něco navíc, něco, co jinde nenajdou. Moderní komunikační prostředky mohou být jednou z cest, jak právě váš hotel zatraktivnit a odlišit od konkurence.

Každý hotel je jiný a vyžaduje individuální AV vybavení
Specifikace zaměření hotelu je pro rozhodování o audiovizuálním vybavení nejdůležitější. Jiné potřeby budou mít zařízení specializující se na kongresovou turistiku, jiný přínos má audiovizuální technika v regionálních hotelech, které se zaměřují na relaxační a dlouhodobé pobyty svých hostů.

reseni-img1 reseni-img2 reseni-img3

Analýza prostředí, projekt
Poznání, jakým druhem činnosti se hotel zabývá, umožní dobře stanovit požadavky na audiovizuální vybavení a následnou optimalizaci vztahu mezi pevně instalovanou technikou a zařízením, které je pronajímáno jen pro specifické příležitosti. Jak obojí co nejlépe skloubit, s ohledem na funkčnost i dlouhodobé finanční investice, je hlavním cílem odborně zpracovaného projektu.

Jednoduše dostupné informace - záruka pohodlí
Aby se vaši hosté cítili jako doma a nemuseli se několikrát denně obracet na personál s různým typem operativních dotazů, zajistěte jim pohodlí tím, že budou užitečné a důležité informace nacházet doslova „na každém kroku“.

Navigace - Nenechte klienty bloudit
Pohybují-li se po rozlehlém komplexu, je dobré využít k navigaci jak pasivních, tak i interaktivních zobrazovacích prostředků.
Tyto zobrazovače lze navíc využít pro propagaci doplňkových služeb hotelu či nabídky jiných partnerských subjektů.

Proč by měli vaši hosté chodit za zábavou jinam?
Pokud si přejete, aby hosté trávili ve vašem hotelu či penzionu co nejvíce volného času, dopřejte jim „hračky“, které si domů nekoupí. Zábavná audiovizální technika může být vhodným doplňkem společných prostor vašeho zařízení. Navoďte jim příjemnou atmosféru s podkresovou hudbou v rámci ozvučení hotelových prostor.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz