Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Záznam a komunikace

| 22. 12. 2010

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

Snadná archivace zasedání zastupitelstva

Zasedání zastupitelstva nebo rady, jednání jednotlivých odborů města či kraje, konference, porady, workshopy a ostatní individuální setkání. Na těchto místech zaznamenáváme celou řadu důležitých informací, které je potřeba dále sdílet a informovat ostatní kolegy nebo občany o závěrech z diskuse, školení nebo hlasování.

Jak zpřístupnit zasedání zastupitelstva co nejširšímu okruhu občanů? Jak efektivně a s minimálními náklady spolupracovat s ostatními institucemi státní a veřejné správy? Jak zpřístupnit občanům nebo úředníkům běžně nedostupné prostory či procesy ve veřejné správě? Jak zefektivnit komunikaci mezi zaměstnanci úřadu a zvýšit jejich produktivitu práce? Jak snížit náklady na školení stávajících nebo nových zaměstnanců?

Moderní technologie již mají na tyto otázky odpovědi – nechte se inspirovat...

Pro sledování jednotlivých zasedání, jednání, konferencí, porad nebo školení on-line i off-line slouží nahrávací systém schopný zabezpečit přímé přenosy z místností se současným ukládáním multimediálních souborů do archivu.

Multimediální prezentaci kombinující audio, video a obrazová data z počítače lze dnes již zaznamenat ve vysokém rozlišení. Držet krok s prezentací je velmi snadné, protože video, zvuk a obrazové pomůcky jsou synchronizovány v reálném čase tak, jak přednášející hovoří. Záznam nebo přímý přenos pak mohou občané nebo úředníci sledovat na webu nebo si jej znovu pustit ze záznamu.

Pro správce techniky je přínosem jednoduchá obsluha rekordérů, která navíc eliminuje zdlouhavé a nákladné zpracování a postprodukci pořízeného záznamu. Záznamy jsou archivovány na serveru, je možné nastavit různou úroveň zveřejnění a přístupových práv, nebo lze využít standardní infrastruktury státní či veřejné správy.

Hlavní přínosy:

  • efektivní komunikace k občanům a zaměstnanců úřadu
  • dostupná komunikace v rámci institucí státní a veřejné správy
  • zvýšení produktivity práce zaměstnanců úřadu
  • snížení cestovních nákladů
  • archivace cenných zdrojů
  • snížení nákladů na školení stávajících a nových zaměstnanců

konference4

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz