Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Efektivní spolupráce při povodních

| 22. 12. 2010

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

povodne1

Komunikace obrazem z místa mimořádné události.

Nový rozměr komunikace při POVODNÍCH v Moravskoslezském kraji

DATAVIS umožňuje vidět se a jednat s kolegy, spolupracovníky, odborníky ze složek Integrovaného záchranného systému, úřadů nebo ostatních státních a veřejných institucí. Díky datavideokonferenčnímu spojení operativně a názorně projednáte potřebnou problematiku, včetně diskusí nad datovými (např. mapovými) podklady, které slouží pro upřesnění celé mimořádné či jiné události. Výrazně ušetříte čas strávený na cestách, snížíte náklady na dopravu a umožníte přenášet aktuální informace z míst, které jsou bodem zájmu.

DATAVIDEOKONFERENČNÍ spolupráce se stává standardní součástí každodenní činnosti všech částí státní správy a samosprávy. Pro složky Integrovaného záchranného systému představuje nejlepší alternativu ke klasickým formám komunikace.

17. května 2010, na Moravě byl vyhlášen kalamitní stav, povodně mají první oběť. V Moravskoslezském kraji opět vinou vytrvalého deště i nadále stoupají hladiny řek. Úroveň 3. stupně povodňové aktivity byla překročena na tocích v povodí Odry, zejména v beskydské části povodí, a v povodí Bečvy. Na Bečvě, Lubině, Ostravici a Olši průtok již přesáhl úroveň 50leté vody. Počasí bude i nadále ovlivňovat tlaková níže. Očekáváme, že vydatné srážky v Olomouckém, Moravskoslezském a Zlínském kraji budou i nadále pokračovat.

zdroj: www.idnes.cz

chmupoibcrsd

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz