Nacházíte se: Segmenty > Hotely > Atmosféra, zábava

Atmosféra a zábava

tenis

fitness

hotel-hala

hotel-hala2

Proč by měli vaši hosté chodit za zábavou jinam?

Pokud si přejete, aby hosté trávili ve vašem hotelu či penzionu co nejvíce volného času, dopřejte jim „hračky“, které si domů nekoupí. Zábavná audiovizální technika může být vhodným doplňkem společných prostor vašeho zařízení.

Moderní hotely, často také klubové hotely chtějí své klienty rozmazlovat a poskytovat jim něco navíc, umožňují svým klientům trávit svůj volný čas v hotelu formou zábavy. Tenis, golf, ale i řízení auta může probíhat realistickými pohyby, jako byste drželi v ruce opravdovou pálku, nebo volant. Vzrušující šermířské souboje na ostří kordů, elegantní golfové odpaly, zdrcující tenisové smeče nejsou v současné moderní době problém.

Celkové ozvučení hotelu – melodie, balzám na duši…

Navoďte svým klientům příjemnou atmosféru s podkresovou hudbou v rámci ozvučení hotelových prostor.

Tlumená hudba je sice nenápadným, přesto velice citlivým prostředkem, jak hosty příjemně bavit na cestě z pokoje do společenských prostor.

Kromě dobrého výběru melodií, je důležitým faktorem také vzhled reproduktorů a jejich kvalita. Všechna navržená technika musí být samozřejmě bezúdržbová a musí odpovídat požadavkům na nepřetržitý provoz a intuitivní ovládání. Díky propojení audiosoustavy na centrální řídicí systém je možné jednoduchým způsobem přizpůsobit ozvučení hotelu aktuální klientele či akci, která v hotelu právě probíhá.

Příjemná atmosféra překonává bariéry...

Společné prostory pro zábavné a příjemné posezení

Příjemné je spojit odpočinek při ranní kávě se sledováním denních zpráv, informacích o počasí či kulturním tipem na večer. Není nad to se pohodlně usadit a nemuset hledat místo odkud je nejlépe vidět. V hotelovém foyer, může být chytrým způsobem rozmístěno několik plazmových obrazovek tak, aby se uspokojily potřeby jednotlivce na posezení
v soukromí, ale i skupiny například při sledování sportovních přenosů. Stejně tak tvrdou dřinu v posilovně, nebo jen uvolňující trénink vhodně doplní plazmové obrazovky s filmy, děním fitness centra, nebo třeba poutavou reklamou na ostatní služby hotelu.