Nacházíte se: Segmenty > Veřejná správa > Diskuse, hlasování a tlumočení

Diskuse, hlasování a tlumočení

Konferenční řešení na míru

Hledáte taková řešení, která splňují ty nejnáročnější požadavky na správu a řízení diskuse a hlasování při společných zasedáních zastupitelstva? Snadno použitelný bezdrátový konferenční systém, který umožní vytvořit individuální ovládání dle požadavku klienta? Takovýto sortiment výrobků s maximálně ověřeným a komplexním přístupem vám nabídneme. Máme zkušenosti s realizací diskusních, hlasovacích a tlumočnických řešení na mnoha městských úřadech a dalších institucích státní či veřejné správy.

Stáhněte si   katalog AUDIO konferenčních systémů TELEVIC 

konference11
Sál zastupitelstva – Krajský úřad Hradec Králové

konference22
Sál zastupitelstva – Městský úřad Chomutov

Jednání zastupitelstva, porady, konference, sympozia, sjezdy na lokální či mezinárodní úrovni nepřetržitě přibývají. Každá konferenční místnost – sál zastupitelstva, konferenční či školicí místnosti – vyžadují špičkové vybavení pro účinnou podporu  komunikace a jednání.

Konferenční či kongresové systémy zajišťují hladký a rychlý průběh jednání pro libovolný počet účastníků – od setkání malého počtu osob až po mezinárodní setkání s několika sty delegáty. Tyto systémy jsou snadno propojitelné a jsou k dispozici i v bezdrátovém řešení. Usnadňují oboustrannou komunikaci pro všechny zúčastněné včetně možnosti plného řízení diskuse. Kromě této základní funkce mohou být systémy ještě doplněny o funkce hlasovací, tlumočnické, prezenční atp. Jednotky těchto systémů jsou dodávány jak v mobilní, tak stolní variantě, včetně případného přizpůsobení individuálním požadavkům uživatele.

Řízení diskuse – slyšet – být slyšen – překlad – hlasování – prezence přítomných

Každý z účastníků jednání je velmi snadno vtažen do diskuse díky kvalitním konferenčním systémům, které jsou komfortně zabudovány do jednotlivých konferenčních jednotek. Diskutující je velice dobře slyšitelný kýmkoli. Předsedající má několik možností řízení diskuse a zásahu do ní přes svou konferenční jednotku a dále ve spojení s efektivním řídicím softwarem se mu otevírají další možnosti řízení celého jednání.

Všechny systémy se vyznačují jednoduchou montáží, snadnou přemístitelností, vysokou kvalitou zvuku a nejvyšší spolehlivostí.


konference33
Bezdrátová/kabelová diskuse – pro individuální použití