Nacházíte se: Segmenty > Veřejná správa > Diskuse, hlasování a tlumočení > Živé přenosy z jednání zastupitelstva – PUBLICSTREAM

Živé přenosy z jednání zastupitelstva - PUBLICSTREAM

PUBLICSTREAM™ je automatický video systém speciálně navržený pro potřeby zastupitelstev obcí, městských částí, měst a krajů. Z jednacího sálu lze jednoduše přenášet živé přenosy obrazem a zvukem a současně tato jednání archivovat pro jejich zpětné přehrávání ze záznamu. Řešení PUBLICSTREAM inteligentně indexuje jednotlivé projednávané body tak, aby občané navštěvující webové stránky města měli možnost (živě či z archivu) sledovat to, co potřebují.
















modely_instalace

PUBLICSTREAM některá města nevyužívají jen čistě pro samotné přenosy z jednání zastupitelstva, ale i k publikacím videí z archivu, která jsou volně dostupná občanům. Jako např. proslov pana starosty/primátora k Vánocům, k významným událostem či výročím občanů, k vítání nových občánků, k výročím oslav, k pozvánkám na různé kulturní a společenské akce a mnoho dalších aktivit týkajících se fungování města či obce. PUBLICSTRAM se stává důležitým nástrojem pro komunikaci mezi zvolenými představiteli a občany/voliči, kteří jsou přehledně a dostatečně informováni o jednotlivých událostech.


Stáhněte si leták PUBLICSTREAM PDF

 

MULTIMEDIÁLNÍ město

Plzen


TRANSPARENTNÍ město

znak_podebrady
Magistrát města Plzeň
www.plzenvkostce.cz

Úřad města Poděbrady
www.mesto-podebrady.cz