Nacházíte se: Reference > Domácnosti

Domácnosti

Rodinný dům v Rudné u Prahy

Datum realizace: 2013

Rekontrukce rodinného domu z 90. let 20. století nabízí svým majitelům komfortní bydlení, které splňuje jejich požadavky a očekávání. Koncept "iteligentního domu" přináší více volného času pro rodinu, úsporu nákladů, ochranu majetku, bezpečí dětí a je šetrný k životnímu prostředí.

Celý článek...
 

Rodinný dům Oleško

Datum realizace: 2013

Záměrem investora bylo postavit kvalitní, cenově dostupný dům pro čtyřčlennou rodinu s důrazem na ekonomický provoz a technické vybavení. Generálním dodavatelem se stala společnost WOOD SYSTEM, která jako jediná dokázala investorovi vyhovět nejen po stránce architektonické, ale také v potřebné flexibilitě k realizaci vizí zákazníka.

Celý článek...
 

Rodinný dům Cholupice

Komfort, pohodlí, úspora energie, bezpečí, zábava, ochrana životního prostředí, to vše nabízí inteligentní dům v Cholupicích.Celý objekt zahrnuje 2 rodinné domy, zahradní domek, zahradní jezírko, bazén.
Celý článek...
 

Central Park Praha

Na rozhraní Žižkova a Vinohrad,se rodí nová rezidenční čtvrť - Central Park Praha. Jde o novou čtvrť, jejíž obyvatelé mají k dispozici nejmodernější technologie. Každá rezidence je připravena na instalaci inteligentního ovládání domácnosti - i-HOME od AV MEDIA.
Celý článek...