Nacházíte se: Reference > Hotely

Hotely

Clarion Congress Hotel

Dnes již bývalý hotel Gomel v Českých Budějovicích prošel rozsáhlou rekonstrukcí. Jihočeská metropole se nyní může pochlubit čtyřhvězdičkovým hotelem, který se stal její dominantou. Síť hotelů Clarion se tak před prázdninami 2012 rozrostla na magickou osmičku a udělala další krok k podpoře regionální kongresové turistiky.

Celý článek...
 

Videokonferenční místnost v hotelu Hilton

AV MEDIA je již od roku 2004 spolehlivým partnerem hotelů Hilton Prague a Hilton Prague Old Town. Společně se nám podařilo vytvořit koncept dlouhodobé spolupráce v integraci nejmodernější audiovizuální techniky do zasedacích místností, a splnit tak vysoké požadavky klientů.

Celý článek...
 

Hotel Galant v Mikulově

Za posledních 6 let se prostory bývalé textilní továrny Gala v Mikulově změnily k nepoznání. Pod Svatým kopečkem vyrostl moderní čtyřhvězdičkový hotelový komplex, který nabízí komfortní ubytování v centru Mikulova, kongresové prostory, wellness centrum, i vinařství.

Celý článek...
 

Wellness hotel Vista

Nově postavený čtyřhvězdičkový Wellness hotel Vista láká příjemnou atmosférou v centru lyžařského střediska,v nádherném horském údolí. Naleznete v něm relaxaci, zábavu i moderní kongresové prostory.

Celý článek...
 

NH Olomouc Congress

Město Olomouc se může pochlubit velkým kulturním bohatstvím, díky kterému je vyhledávaným turistickýmmístem. Absolutní komfort návštěvníkům nabízí moderní a stylový hotel nedaleko centra, který kromě relaxacedisponuje i moderním kongresovým centrem s variabilními možnostmi využití.

V roce 2012 byl hotel rozšířen o další část konferenčních prostor, a největší sál Evropa má nyní kapacitu až 1000 míst. Nově také konferenční prostory nabízí boční projekci a možnost pořádání výstav na galerii, která je kompletně technicky vybavena.

Celý článek...
 

Hotel Lev Lovosice

Datum realizace: 2011

Hotel Lev prošel od roku 1993 výraznými změnami, které zahrnovaly rekonstrukce prostor historické budovy hotelu. V loňském roce byl hotel rozšířen o nové konferenční centrum, které bylo připojeno ke stávajícímu historickému objektu.

Celý článek...
 

Kongres Hotel Jezerka

Nově zrekonstruovaný hotel Jezerka v CHKO Železné hory nedaleko Sečské přehrady nabízí všestranné možnosti využití pro firmy i jednotlivce v prostředí malebné krajiny.Příjemný hotel Vás na první pohled oslní svým jedinečným designem a nabídkou služeb.
Moderní prostory recepce
Celý článek...
 

Grand Majestic Plaza Praha

Společnost AV MEDIA se díky svému komplexnímu přístupu ke klientovi dostala závěrem roku 2009 k zajímavé instalaci AV techniky ve 4* hotelu Grand Majestic Plaza v Truhlářské ulici v Praze 1.
Celý článek...
 

Park Holiday Benice

Celý areál je netypickou a ušlechtilou stavbou, což ostatně potvrzuje fakt, že objekt získal prestižní ocenění Stavba roku 2008. Park Holiday se zaměřuje na klubovou klientelu,
které poskytuje široké sportovní a relaxační možnosti včetně vysokého standardu ubytovacích a stravovacích služeb. Do portfolia své nabídky začlenil také konferenční služby pro firemní zákazníky.
Celý článek...
 

Hotel Sklář Harrachov

Na počátku spolupráce s hotelem Sklář stálo pouhé posouzení původního projektu zpracovaného cca rok před realizací. Úkolem AV MEDIA bylo posouzení tohoto projektu a ocenění dle výkazu výměr.
Celý článek...
 
Strana 1 z 2