Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

Hilton-videokonference_1

Prvotřídní hotel Hilton Prague

Konferenční sály Congres Hall a Grand Ballroom jsou vybaveny špičkovou a intuitivní AV technikou. Videokonferenční místnost Praha Boardroom nabízí profesionální VDK

Sec_hotel_jezerka_01

Designový hotel v CHKO

Zrekonstruovaný Kongres hotel Jezerka se nachází v malebné krajině CHKO Železné hory. Díky přistavenému kongresovému centru, vybavenému nejmodernější AV technikou,

Recepce

Regionální kongresové centrum

Clarion Congress Hotel v Českých Budějovicích nabízí moderně vybavené kongresové prostory, které nemají v Jihočeském kraji konkurenci.

Hotelové konferenční vybavení, ozvučení, osvětlení, interiéry

Konferenční prostory lákají k pořádání akcí

Moderní hotely potřebují kvalitní konferenční prostory, vybavené dobrým multimediálním zařízením. AV MEDIA klade důraz na harmonii mezi audiovizuální technikou a interiérem prostor. Soustředíme se především na detail a uživatelský komfort.

  • Sledujeme nejnovější trendy a přicházíme s neotřelými nápady, vhodnými přesně pro vaši zasedací místnost.
    Audiovizuální techniku zabudujeme tak, aby poskytla hostům dokonalý zážitek z akce a přitom nenarušovala design místnosti.
  • Vybavené konferenční hotely jsou vhodné pro pořádání konferencí, firemních školení a dalších meetingů.
    V místnosti je řídicí systém, který lze intuitivně ovládat pomocí jednoho jediného tlačítka. Obsluhuje projekci, osvětlení, zatemnění, ozvučení i klimatizaci.
  • V hotelech nejsou jen kongresové prostory pro velké akce, ale také menší meetingové místnosti.
    Do nich se skvěle hodí interaktivní audiovizuální prvky, které zapojí posluchače do děje a zvýší jejich zájem o přednášené téma.
  • Mezi nejoblíbenější nástroje patří například interaktivní tabule SMART Board, která překvapí širokou nabídkou funkcí, jež nabízí.
Mám zájem o více informací

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Interaktivní displeje SMART Board jsou zajímavou alternativou k interaktivním tabulím. Hodí se především do menších tříd, pro větší místnosti je určen interaktivní náhledový displej SMART Podium.

Projekční plátna jsou nedílnou součástí každé instalace datového projektoru. Projekční povrch směřuje světlo od projektoru k divákovi, tím zvyšuje jas a kontrast obrazu, který je lépe viditelný.

Potřebujete, aby byl obraz vaší prezentace vysoce kontrastní a kvalitní? Ploché displeje, nebo LCD obrazovky jsou vhodným prostředkem k prezentaci pro menší skupiny posluchačů.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Videokonference je zvukové a obrazové spojení dvou či více stran, které umožňuje sdílení prezentovaných dat. Bývá využívána ve firmách, ale také například na vysokých školách.

Řídicí systémy umožňují snadné a intuitivní ovládání instalované AV techniky, ale také dalších technologií v místnosti nebo v budově.

Rezervační systémy jsou řešením pro správu a rezervaci zasedacích místností. Umožňují vizualizaci obsazenosti každé místnosti, což usnadňuje plánování porad a meetingů.

Kvalitní ozvučení je důležité nejen v prezentačních místnostech, ale také například na chodbách hotelů, v barech nebo společenských prostorách. AV MEDIA nabízí produkty pro snímání a reprodukci zvuku.

Audiokonferenční zařízení jsou kompaktní systémy, které zajišťují kvalitní ozvučení pro jakékoliv konference nebo zasedání.

Informační technologie jsou jedna z nejdynamičtěji vyvíjejících se odvětví stejně jako neustále se dynamicky vyvíjející společnost AV MEDIA, a.s.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz