
Moderní prostory recepce

Infokiosky na recepci

Prostory kongresového sálu
Kongresové prostory
Prostory kongresového centra disponují nejmodernějším technologickým vybavením, které zahrnuje audiovizuální techniku na špičkové úrovni.
Rekonstrukce hotelových prostor znamenala mimo jiné přístavbu kongresového centra s hlavním sálem včetně galerie o kapacitě 280 osob. Nejen pro kongresové prostory, ale i pro společenské prostory byla integrátorem audiovizuálních technologií společnost AV MEDIA. V hotelu je k dispozici kongresový sál, velký a malý sál a čtyři přilehlé salonky. V prostorách hotelu jsou umístěny náhledové plazmy, na které je možné přenášet prezentace z kongresových prostor, mohou sloužit jako navigační systém po hotelu, ale i pro reklamní účely hotelu. Tyto výstupy lze přenést i na pokoje, do restaurace či baru.
Velký a malý sál
Velký sál (s kapacitou 127 osob) a malý sál (s kapacitou 94 osob) je vybaven zatemňovacím systémem, přední projekcí a profesionálním ozvučením. Toto řešení umožňuje využít tento prostor nejen pro školení, ale i k prezentacím multimediálních aplikací.
Salonky
Pro workshopy a jednání jsou v hotelu k dispozici čtyři menší salonky s možností variabilního uspořádání. Žlutý salonek navíc disponuje interaktivní tabulí SMART Board, která umožňuje aktivní zapojení účastníků v průběhu workshopu.
- modrý, červený a zelený salonek
- elektrické plátno
- datový projektor
- náhledová plazmová obrazovka pro sledování dění v sále
- řídicí systém CUE
- žlutý salonek
- interaktivní tabule SMART Board
- řídicí systém CUE
- náhledová plazmová obrazovka pro sledování dění v sále
