Nacházíte se: Reference > Kultura - galerie

Kultura-Galerie

Výstava Republika

Výstavu Republika uspořádalo Národní muzeum, Senát Parlamentu České republiky, Vojenský historický ústav. Společnost AV MEDIA obohatila tuto výstavu audiovizuální technikou, která zvýraznila důležité detaily výstavy.
Celý článek...
 

Příběh planety Země

Od 30. září 2009 do 6. července 2010 probíhá v Národním muzeu výstava o celkové rozloze 900 metrů čtverečních.
Celý článek...
 

Douglas Gordon - Krev, pot a slzy

Centrum současného umění DOX uvedlo obsáhlou přehlídku tvorby jednoho z nejrespektovanějších představitelů současného světového umění Douglase Gordona a AV MEDIA byla přitom jako dodavatel auidovizuální techniky.
Celý článek...
 

Carlos Amorales v pražském MeetFactory

Od 25. června do 26. července 2009 byla v pražské MeetFactory otevřena výstava významného mexického umělce Carlose Amoralese, jehož díla jsou ve sbírkách např. galerie Tate Modern Collection v Londýně nebo Museum of Modern Art v New Yorku.
Celý článek...
 

Andy Warhol v galerii Rudolfinum

V lednu 2008 proběhla v prostorách Galerie Rudolfinum unikátní výstava experimentálních němých filmů.
Celý článek...
 

Mezinárodní bienále současného umění

Od 14. 6. do 11. 9. 2005 pořádala Národní galerie Mezinárodní bienále současného umění (IBCA) pod názvem Druhý pohled. Byly zde vystaveny projevy aktuálních tendencí z oblasti fotografie, video artu a nových komunikačních médií.
Celý článek...
 

Labyrint světla v Ekotechnickém muzeu v Praze

AV MEDIA zapůjčila auidovizuální techniku na výstavu Labyrint světla v Ekotechnickém muzeu. Zajímavostí je, že až do roku 2023 bude probíhat celosvětově. Hlavním pojícím faktorem výstavy je interaktivita, dotykovost a otevřenost pro aktivní účast návštěvníka.
Celý článek...
 

Mezinárodní trienále současného umění

V roce 2008 proběhlo v Národní galerii Mezinárodní trienále současného umění, kde měla projekční technika opět svou nezastupitelnou úlohu. Byla prostředkem k vyjádření myšlenek, pocitů a stala se tak aktivní součástí uměleckých děl.
Celý článek...
 

Město K.– Franz Kafka a Praha v Hergetově cihelně

K.– Franz Kafka a Praha “ je jednou z těch instalací,které se dají nazvat vším jiným než rutinní aplikací audiovizuální techniky.Přestože je výstava putovní, její multimediální rozměr vždy rezonuje s konkrétním místem a vyžaduje mnoho specifických řešení.
Celý článek...