Nacházíte se: Reference > Kultura - kina

Kultura - kina

Kino Hvězda Uherské Hradiště

Kino Hvězda v Uherském Hradišti promítá od letošního roku digitálně.
Sál pro 340 diváků
Celý článek...
 

Kino Hvězda Přerov

Kino Hvězda Přerov slouží svým divákům již přes třicet let. Od 1. května 1995 je jeho provoz řízen privátně.Začátkem letošního roku bylo kino zdigitalizováno a svým divákům nabízí dokonalý filmový zážitek.
Kinosál nabízí 399 míst, z toho 15 dvojsedadel pro zamilované
Celý článek...
 

Multikino Ládví

Multikino Ládví se nachází v budově Ládví Cinema Broadway, která je součástí komplexu budov Obchodního domu Ládví, Kulturního domu Ládví a Bowling Baru Ládví. Velký sál multikina Ládví promítá pro diváky digitálně dle standardů DCI.
Celý článek...
 

Kino Atlas

Kino Atlas nabízí návštěvníkům opravdový filmový zážitek hned ve dvou sálech. Unikátní je použití zrcadlové projekce, která je v naší republice unikátem.
Celý článek...
 

Kino Jas, Tanvald

Městské kino Jas je vybaveno moderním zvukovým systémem Dolby stereo. Město Tanvald nechalo nainstalovat technologii digitálního kina dle standardu DCI.
Celý článek...
 

Kino Sokolovna, Týn nad Vltavou

Kino Sokolovna nabízí svým divákům 3D kino dle standardu DCI. V kině ja nainstalován projektor značky Christie CP2000-M, využívající technologii Triple Flash, která zvyšuje kvalitu obrazu v 3D rozlišení.
Celý článek...
 

Kino Oko Strakonice

Kino Oko ve Strakonicích získalo novou, moderní tvář. Nejen z vnějšku, ale hlavně uvnitř. Diváci ocení nejen komfort sezení v hledišti, ale na své si přijde zrak i sluch.
Celkový pohled na kino
Celý článek...
 

Kino Sněžník Děčín

Kino Sněžník v Děčíně je jedním z prvních kin v České republice, která svým návštěvníkům nabízí dokonalý zážitek. Nejen díky nově zrekonstruovaným prostorám, ale především díky digitálnímu projekčnímu systému, který jsme do tohoto kina pomohli nainstalovat.
Celý článek...