Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

alternativní obsah

výjimečný zážitek, více diváků

Digitální technologie kina krom premiérových celovečerních 2D/3D filmů nabízí kinu nepřebernou škálu tzv. alternativního obsahu. Vzhledem k tomu, že DCI projektor umí stejně jako běžný digitální projektor připojit digitální zařízení pro přehrání DVD, blu-ray disků, HD satelitů, PC, kamery atd., vznikla k hlavní dramaturgii 2D/3D filmů i dramaturgie doplňková, která se souhrnně nazývá jako alternativní obsah. 

  • Živé 2D/3D přenosy z exkluzivních kulturních či sportovních akcí – Metropolitní opera v NY, Bolshoi balet z Moskvy, La Scala...
  • Unikátní živé přenosy - zahajovací a ukončovací ceremoniály z Olympijských her, MS ve fotbale, hokeji...
  • Rockové/popové živé koncerty

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Produkty

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz