Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

PICT154122

Labyrintem dějin českých zemí

Výstava ke 100. výročí vzniku československého státu

AVM_5999SAM_9376

Expozice Zemědělství v Národním zemědělském muzeu

Expozice Zemědělství je další v řadě výstav, jimiž NZM ve své pražské budově usiluje o změnu statické, konzervativní podoby muzea v dynamickou, moderní instituci

22791844_1514095572000366_5654584739672698678_o

Informační centrum ve spalovně komunálního odpadu ZEVO

Zařízení na energetické využití odpadu v Chotíkově u Plzně

PICT145612

Voda v krajině

Nová expozice Národního zemědělského muzea

142

Památník národního útlaku a odboje Panenské Břežany

"Zločin a trest" je název nové expozice v Panenských Břežanech, která připomíná události 2. světové války

PICT122354

NTM - Centrum stavitelského dědictví Plasy

AV MEDIA byla generálním dodavatelem interaktivní expozice NTM- Centra stavitelského dědictví Plasy.

528

Interaktivní expozice Rybářství v Národním zemědělském muzeu

Interaktivita, oživení, zábava, vzdělávání, hry, kvízy, odpočinek, to vše najdou návštěvníci v expozici Rybářství v Národním zemědělském muzeu.

_DSC9306

Spolupráce s Národním muzeem

Společnost AV MEDIA úzce spolupracuje s Národním muzeem na úrovni temporárních výstav.

Expozici Měření času

Expozice Národního technického muzea

Nové expozice představují to nejlepší v oblasti vědy a techniky. V NTM vznikl naprosto unikátní projekční "všeobjímající" prostor ve formě hemisférické projekce.

IMG_2928

Slovácké muzeum v Uherském Hradišti

Veselá, hravá a dynamická expozice, která umožňuje vyzkoušet si slovácké tradice na vlastní kůži.

014

Muzeum a galerie Mariánská Týnice

Interaktivní expozice "Baroko a jeho svět" věnovaná odkazu díla Jana Blažeje Santiniho

PICT126813

Dačického dům v Kutné Hoře - Výukové a prezentační centrum kulturního dědictví UNESCO

Interaktivní expozice, která představuje památky UNESCO na jednom místě

expozice, které vyprávějí příběhy

Atraktivní expozice, která zaujme návštěvníky, je především o snoubení historie daného tématu s citlivou podporou moderních audiovizuálních prostředků s cílem o co nejnázornější interpretaci. Koncept expozice je vytvářen ve snaze maximálně podtrhnout ducha jednotlivých zastavení, podpořit edukacizábavnou formou přenést návštěvníka do dávných dob, případně zprostředkovat co nejintenzivnější zážitek spojený s výkladem expozice. K naplnění těchto cílů využíváme v expozicích mnoho nejmodernějších prvků a principů interpretace, od budování atmosféry pomocí ambientních zvuků, přes doprovodné vysvětlující animace, hry, interaktivitu až po nejmodernější holografické efekty. Vytváříme expozice, které u návštěvníků probudí emoce spojené s poznáním a jsou motivací k opakované návštěvě. Expozice není o technologiích, ale o změně přístupu k expozici samotné. Posláním je nejenom ochrana sbírkových předmětů, ale především předání sdělení, ponaučení a ukázka historie v kontextu aktuálních témat. Expozice by měla být pro návštěvníky zdrojem inspirace, zábavná, hravá.

  • Jak přilákat do muzea návštěvníky všech věkových kategorií? Jak u nich vzbudit touhu po vědění v rámci expozice? Trendem v expozicích 21. století je audiovizuální řešení ve spojení s haptikou. Zatraktivněte expozice tak, aby vyprávěly příběhy a vzbudily u návštěvníků emoce. Takové expozice zajistí, že se k vám budou návštěvníci vracet.
  • Víte, jak motivovat návštěvníky k opakované návštěvě? Potřebujete spravovat obsah exponátů na jednom místě? Chcete, aby byl návštěvník propagátorem vaší expozice? Máme pro vás řešení - Návštěvnický systém V-PASS, platforma pro systematický přístup k návštěvníkům a expozicím.
  • Komplexní přístup k řešení expozic zahrnuje studiiprojekt, obsah, realizacipoprodejní péči. Klíčovým bodem při návrhu a řešení expozic je analýza a studie, kdy se definuje příběh, ikonické exponáty, emoce a způsob, jak je podpořit. V této fázi je klíčový tým, ve složení - scénograf, architekt, scenárista, kurátoři, AV odborníci a světelný designer.
  • Za více než osm let jsme realizovali více než 40 expozic. Námi realizované expozice se umisťují na předních místech tuzemských i zahraničních soutěží, jako je Gloria Musaealis nebo InAVation Awards.

expozice 21. století

úspěšná expozice vyvolává u návštěvníků emoce

Expozice Rybářství v Národním zemědělském muzeu

NTM - Expozice Centra stavitelského dědictví Plasy

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Projektory pro kina dle standardu DCI jsou specializované projekční systémy umožňující projekci premiérových hollywoodských i českých 2D i 3D filmů.

Hlasování a zpětná vazba je nedílnou součástí výuky, ale i firemních porad a konferencí. Umožňuje získat rychlou představu o znalostech nebo ověřit pochopení výkladu či prezentace.

Řídicí systémy umožňují snadné a intuitivní ovládání instalované AV techniky, ale také dalších technologií v místnosti nebo v budově.

Kvalitní ozvučení je důležité nejen v prezentačních místnostech, ale také například na chodbách hotelů, v barech nebo společenských prostorách. AV MEDIA nabízí produkty pro snímání a reprodukci zvuku.

Projekt "Věda na kouli" neboli Science on a Sphere, patří mezi nejpozoruhodnější inovace v oblasti vzdělávání.

Informační kiosky jsou interaktivním a zároveň velmi intuitivním nástrojem pro získávání požadovaných informací.

Průvodcovské systémy nabízejí návštěvníkům dané expozice spojení komfortu specializovaného průvodce a možnosti individuálního pohybu po expozici.

Operační systém pro vaši expozici

Informační technologie jsou jedna z nejdynamičtěji vyvíjejících se odvětví stejně jako neustále se dynamicky vyvíjející společnost AV MEDIA, a.s.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz