Nacházíte se: Segmenty > Pronájem > Trendy 21. století > NOVINKY

Novinky

Nová adresa skladů a technického zázemí

Sloučení skladových prostor a pronájmového technického zázemí AV MEDIA a ProMoPro zajistí nejen rychlejší odbavení, ale i lepší služby zákazníkům.

Během léta se technické pronájmové oddělení společnosti AV MEDIA stěhuje do nových prostor. Přemístění do Průmyslového parku Harfa na Praze 9 reaguje na růst oddělení, ke kterému došlo zejména po loňském odkoupení 100% podílu ve společnosti ProMoPro. Rozšíření portfolia pronajímané audiovizuální techniky vyžadovalo i rozšíření a sloučení skladovacích prostor obou firem.

Nové skladové zázemí má dvojnásobný prostor oproti současnému stavu obou firem dohromady a disponuje lepšími podmínkami pro logistiku odbavování zakázek, což je s ohledem na narůstající obrátkovost techniky a potřebu odbavovat větší zakázky velmi žádoucí. Zároveň nabízí dostatečný prostor pro testování moderních systémů řešení. Prostor lze využít i pro reálné předvedení rozměrnějších technologií, projekcí, light designu, scénografie, dekorací, obsahu a mnoho dalšího.

„Lepší zázemí a snazší dostupnost jednotlivých audiovizuálních komponentů umožní rychleji uspokojovat i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Přestěhování a sloučení skladů představuje důležitou kvalitativní změnu v přípravě akcí pro naše zákazníky, kdy se nám podařilo výrazně zvýšit efektivitu provozu pronájmových služeb. Díky novému zázemí se může technický tým naplno věnovat potřebám klientů.“ dodává Miroslav Šedivý, vedoucí provozu.

Průmyslový park Harfa se nachází na jednom z nejlépe umístěných míst Prahy 9. Lokalita je snadno a dobře dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak i autem a oproti starým skladovým prostorám je lépe dostupná z centra města.

Nová adresa skladů a technického zázemí AV MEDIA:
Průmyslový park Harfa
Poděbradská 540/26
190 00  Praha 9

mapa

Pro další informace kontaktujte:
Helena Slavíková, AV MEDIA, a.s., Pražská 63, Praha 10
helena.slavikova@avmedia.cz, tel: 724 444 139
www.avmedia.cz
 

Letní kina 2014

S příchodem léta Vám přinášíme inspiraci, jak skloubit příjemnou letní zábavu s kulturním zážitkem. Návštěva letního kina je ideální volbou pro dlouhé letní večery. S technikou od AV MEDIA můžete letos zažít tuto nezaměnitelnou atmosféru hned na několika místech: 

PICT79284 PICT101157
 

AV MEDIA byla přijata mezi exkluzivní členy AV Alliance

Společnost AV MEDIA byla na konci února přijata mezi členy AV Alliance, nejrychleji rostoucí světové aliance dodavatelů audiovizuálních služeb.

AV Alliance je skupinou předních světových specialistů v oblasti poskytování eventových služeb. Její členové musí splňovat přísné mezinárodní standardy a nabízejí perfektní služby té nejvyšší kvality za konkurenceschopnou cenu. Přísný výběr a dohled nad členy zaručuje zákazníkovi absolutní spolehlivost a vysokou kvalitu.

V současné době má AV Alliance 63 členů v 86 lokacích ve 36 zemích po celém světě. Za rok udělají členové této skupiny dohromady téměř 65 000 projektů.

Co takové členství přináší?

AV MEDIA, která aktivně funguje i na mezinárodním poli, rozšířila své postavení na středoevropském trhu a může nabízet širší portfolio služeb. Při plánované akci v zahraničí ji toto členství nabízí možnost obrátit se na partnery aliance. Díky přísnému výběru členů má jistotu, že se obrací na prověřené společnosti nabízející perfektní služby, kvalitní techniku a personál. Stejně tak pokud nějaký člen AV Allliance pořádá akci v České repbulice, může se obrátit na AV MEDIA a očekávat prvotřídní služby.

Více se dozvíte na: www.avalliance.com

AV_Alliance

 

Workshop pronájmového oddělení

V pondělí 3.2 proběhlo v Clarion Congress Hotelu první setkání pronájmových klientů. Workshop se skládal z teoretické a praktické části, kdy se klienti obohatili o nové informace z konferenčního oboru a sami si vyzkoušeli různé technologie.

Během teoretické části představili naši odborníci současné trendy z konferenční techniky a během praktické části ukázali v hlavním sále Clarion Congress hotelu technologické řešení pro nadcházející Retail Summit. Hosté byli z více než 150 m2 projekční plochy nadšení a obdivovali možnosti, které AV technika nabízí. Vyzkoušeli si i speciální technologii, kdy pomocí svých rukou ovládali světlušku na proječkní ploše a sbírali ss ní lucerny.

Na závěr setkání byla připravena pracovní část, kdy se klienti rozdělili do jednotlivých skupinek dle svého zájmu a společně vymýšleli, jak plánují své akce dnes a jak by je mohli plánovat v budoucnu. Při plánování technologií, které by mohli na svých akcích v budoucnu využít, uplatnili za asistence pronájmových obchodníků své právě nabyté znalostí z teoretické části celého setkání.

Celkem dorazilo 81 klientů pronájmového oddělení a dle výsledků zpětné vazby byla velká většina ze setkání nadšená. Všichni, kteří odpověděli na ZV, se již těší na další setkání, které proběhne v červnu v pražském Žofíně, kde jim představíme nové typy řešení pro eventy, show a galavečeře.

IMG_1355 IMG_1381
IMG_1405 IMG_1445


 

Představení nové olympijské kolekce pro Soči 2014

Ačkoliv ještě máme všichni v živé paměti holínky z letních olympijských her v Londýně, zimní olympiáda v Soči se nezadržitelně blíží. V Obecním domě se představila nová olympijská kolekce, tentokráte se slovanským motivem lipových listů, inspirovaných secesním malířem Alfonsem Muchou. Po londýnském motivu slavného Kupkova abstraktního díla Dvoubarevná fuga, i zimní olympijská kolekce symbolicky propojuje sport a umění.


Propojení sportu a umění

Už samotné předvedení nové kolekce bylo jasným důkazem propojení sportu a umění, jelikož ji v Obecním domě netradičně představil Balet Národního divadla v čele s prvním sólistou souboru, Rusem Alexandrem Katsapovem. AV MEDIA se postarala o kompletní technologické zajištění celé akce. Efektové a scénické nasvícení, především stropu a varhan Smetanovy síně Obecního domu, navodilo dokonalou uměleckou atmosféru. AV MEDIA zajistila i ozvučení sálu a dodání zvukového signálu do režie České televize. Projekce na molton (speciální projekční povrch) před varhany a na kulisy na podiu představila motiv lipových listů a podtrhla výjimečnost celé kolekce.

IMG_1163 IMG_1179

Návrhářský a vývojový tým Alpine Pro se musel vypořádat s velkými teplotními rozdíly v černomořském středisku v Soči a horskými resorty, kde bude probíhat většina bojů o medaile. Z toho důvodu je pro sportovce i fanoušky připravena lehčí a teplejší varianta vyrobená ze speciálních materiálů.

A na co se tedy můžete těšit? V jakém oblečení budou čeští sportovci hájit národní barvy? Podívejte se na stránky a inspirujte se:www.olympic.cz/kolekce. Oblečení z nové kolekce si můžete koupit již dnes v prodejnách Alpine Pro či na internetu.

IMG_1026 IMG_1153 IMG_1027
 

Večírek k završení rebrandingu společnosti na Severní energetickou

K završení oficiálního přejmenování společnosti Litvínovská uhelná a.s. na Severní energetickou a.s. uspořádala společnost večírek pro své VIP klienty. Pro slavnostní událost navrhla agentura IDMZ atypický prostor – industriální budovu MeetFactory na pražském Smíchově. AV MEDIA se postarala o technologické zajištění celé akce, včetně několika unikátních AV prvků.

Proměna atypického prostoru industriální budovy

AV MEDIA navrhla kreativní koncept celého večírku a pomocí AV technologií navodila nezapomenutelnou atmosféru. Jednalo se o dodání ozvučení a nasvícení celého netradičního prostoru, dále o dodání projektorů a pláten, na které se promítal abstraktní obsah. Na zdi se pomocí technologie video mapping promítalo nové logo společnosti Severní energetická a.s. Všechny návštěvníky však nadchnul interaktivní bar, který pomocí speciální technologie propojoval všechny objekty, které byly na baru odložené. Během večera vystoupila i portugalská taneční skupina Let Tron Dance.

3Dsense 3Dsense_15
20131003_RTM0283 20131003_RTM0261
 

Klimatická konference OSN ve Varšavě

V listopadu proběhla ve Varšavě konference OSN o změnách klimatu. AV MEDIA se podílela na technologickém zajištění dvou konferencí v rámci 12denní ekologické konference.


Spolehlivé technologické zajištění od AV MEDIA

Jedna z konferencí, na které se podílela AV MEDIA, se konala v luxusním hotelu Sofitel Victoria Warszawa, kam jsme dodali projekční stěnu, ozvučení a osvětlení celé konferenční místnosti, informační systém Digital Signage a interaktivní infokiosky. Druhá konference, na jejímž hladkém průběhu se podílela AV MEDIA, se konala v Paláci Kultury i Nauki. Zde se jednalo o zajištění ozvučení, osvětlení a projekční stěny pro konferenci Adaptation Forum, která byla vedena v duchu debaty a tiskové konference.

IMG_0882 IMG_0855
IMG_0952 IMG_0965
 

Ceny Paměti národa

V polovině listopadu proběhl v pražském Žofíně již čtvrtý ročník předávání cen Paměti národa osobnostem, které měly odvahu postavit se zlu. Letošními laureáty se staly čtyři osobnosti, které se staly politickými vězni a disidenty a přežily holokaust. AV MEDIA se opět stala jedním z halvních partnerů slavnostního večera, kdy pomocí AV technologií navodila nezapomenutelnou slavnostní atmosféru.


Technologické zajištění od AV MEDIA

Společnost AV MEDIA technologicky zajistila hladký průběh celého večera. Jednalo se o dodání osvětlení, ozvučení a projekce na plátno, na kterém se v průběhu večera odvysílaly 4 krátké filmy inspirované příběhy laureátů. Slavnostní atmosféru celého večera podpořil také Karlovarský symfonický orchestr, který celý večer doprovázel příjemnou hudbou. Česká televize vysílala na svém prvním kanále přímý přenos z předávání cen. AV MEDIA dodávala zvukový signál do režie, odkud se distribuoval všem divákům přímého přenosu. Celým večerem provázel a moderoval Jakub Železný.

zofin_ceny_040 zofin_ceny_010
zofin_ceny_087 zofin_ceny_065

Více o cenách Paměti národa naleznete na: http://www.cenypametinaroda.cz/

Záznam celého večera naleznete na: http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10690494915-ceny-pameti-naroda

 

 

Módní přehlídka společnosti Arena

Na začátku listopadu proběhla v divadle La Fabrika módní přehlídka plavek a doplňků společnosti Arena. O kompletní režii celé akce se postarala společnost AV MEDIA.


Divadelní jeviště se proměnilo do podoby plaveckého bazénu

Nejnovější produkty společnosti Arena pro rok 2014 představili modelky a modelové na divadelním jevišti, které bylo upraveno do podoby plaveckého bazénu s plaveckými dráhami. Návštěvníky módní přehlídky jistě zaujaly materiály a nové střihy jednotlivých kolekcí v 10 kategoriích - Racing, Triathlon, Seamless, Like a další.

arena_fotky_z_akce_28 arena_fotky_z_akce_26

AV MEDIA zajistila 7 projekcí (6 pláten na bocích a jednu středovou projekci na látkové výkryty), které byly odbavovány pomocí 4 Coolux serverů. Projekce doplňovaly celou show a jednotlivé představované linie celé kolekce. Animace a videa na plátna připravila společnost Nausus, pro všech 10 jednotlivých linií kolekce, včetně úvodního „Opening videa“. Světelné efekty a nasvícení celé přehlídky obstaral svou kreativou Peter Eliáš.

Arena_Water_instinct_2_0_028 Arena_Water_instinct_2_0_076

Podívejte se na video:


 

Prahu doslova rozzářil první ročník Festivalu světla SIGNAL

Ve dnech 17. - 20. října jste měli jedinečnou možnost prožít v Praze jednu z největších kulturních událostí podzimu. Příjemnou procházku večerní metropolí, kterou doslova rozsvítilo tisíce světel, si nenechalo ujít statisíce lidí. Praha se na čtyři dny proměnila v centrum moderních technologií a neotřelých nápadů.

Signl_2013_115_Koprovat Signl_2013_014_Koprovat

AV MEDIA se stala technologickým partnerem celého festivalu, kdy se ve veřejném prostoru představil vrchol audiovizuálního umění. Přes 30 domácích i zahraničních umělců světového formátu představilo své umění a svými velkolepými videomappingy a světelnými instalacemi zpříjemnili procházku historickým srdcem Prahy.

DFIL__Romain_Tardy_ANTIVJ__Squeaky_Lobster_Divadlo_Hybernia_Nmst_Republiky

foto: Signal festival / Alexander Dobrovodský

Noc_Sila_Sveta_Michnv_palc_Kampa_1

foto: Signal festival / Luboš Wišniewski

Signl_2013_002_Koprovat


Karlv_hlda__Milan_Cais_Karlv_most

foto: Signal festival / Luboš Wišniewski

Videomappingové projekce uchvátily každého návštěvníka festivalu

AV MEDIA zajistila promítání velkolepých videomappingových projekcí na Kostel sv. Ludmily, Arcibiskupský palác, Palác Hybernia a Michnův palác. České duo The Macula (Amar Mulabegovič a Dan Gregor), které máte jistě v živé paměti z videomappingu na pražský Orloj, si pro svůj nejnovější videomapping vybralo náměstí Míru. Chrám sv. Ludmily, který ožil v duchu starořecké Khôry, se stal jednou z nejpopulárnějších instalací letošního ročníku.Na Arcibiskupském paláci jste mohli obdivovat oživlou siluetu od kolektivu umělců Telenoika, nevšední pohled na Palác Hybernia nabídl divákům kolektiv evropských umělců Antivj a ruský kolektiv Sila Sveta si pro svůj originální moderní 3D mapping vybral Michnův palác.

Signl_2013_100_Koprovat Signl_2013_083_Koprovat Signl_2013_085_Koprovat Signl_2013_089_Koprovat

Signl_2013_009_Koprovat


Mra_Jakub_Nepra_pod_Karlovm_mostem_-_U_Luickho_semine

foto: Signal festival / Luboš Wišniewski

Podívejte se na videa:

 
Strana 1 z 5