Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

SMART Centra interaktivní výuky

Martin Peska | 10. 8. 2009

SMART Centrum interaktivní výuky podporuje nové myšlenky ve vzdělávání a moderní styl výuky je naplňován vedením školy i jednotlivými pedagogy.

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

SMART Centrum interaktivní výuky

podporuje nové myšlenky ve vzdělávání a moderní styl výuky je naplňován vedením školy i jednotlivými pedagogy. Není pouhou ukázkou využití moderních technologií ve výuce, ale učitelé jsou cíleně vzděláváni tak, aby výuka u žáků podporovala získávání kompetencí a dovedností 21. století. Tyto prvky jsou zapracované do ŠVP a aktivně se realizují nejen směrem do školy, ale také směrem k veřejnosti. Navíc testuje nové technologie a zavádění nových metodických postupů.

SMART Centrum interaktivní výuky je zároveň SMART Vzorovou školou společnosti AV MEDIA, a.s. Titul SMART Vzorová škola i SMART Centrum interaktivní výuky získává škola na daný kalendářní rok, jeho udělení závisí výhradně na rozhodnutí společnosti AV MEDIA, a.s. .

\"centra_skoly\"

 

SMART Centra interaktivní výuky:

 

 

 

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz