Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Smart produkty

Martin Peska | 1. 1. 2014

Interaktivní dotyková tabule SMART Board Interaktivní tabule SMART Board je velká odolná zobrazovací plocha reagující na dotyk, propojená s počítačem vybaveným příslušným softwarem. Obraz z počítače je pomocí datového projektoru přenášen na tabuli a vy můžete jednoduše pouhým dotykem na povrchu tabule ovládat počítačové aplikace a psát poznámky či kreslit.

Tato stránka byla určena pro starší verzi našeho webu. Omlouváme za případné chybné zobrazení.

smartboard
Interaktivní dotyková tabule SMART Board
Interaktivní tabule SMART Board je velká odolná zobrazovací plocha reagující na dotyk, propojená s počítačem vybaveným příslušným softwarem. Obraz z počítače je pomocí datového projektoru přenášen na tabuli a vy můžete jednoduše pouhým dotykem na povrchu tabule ovládat počítačové aplikace a psát poznámky či kreslit. Psát a kreslit můžete buď přímo prstem, nebo popisovačem.

Sympodium3
Interaktivní náhledový monitor SMART Podium
Podium je interaktivní dotykový panel, který vám podobně jako SMART Board umožní dynamickou komunikaci s žáky a studenty. Můžete perem vpisovat poznámky přímo do promítané přednášky, zdůrazňovat vybraná místa v prezentaci nebo rychle načrtnout jednoduchý obrázek (a samozřejmě pak vše uložit do PC).

smarttable
Interaktivní stůl SMART Table
SMART Table je interaktivní stůl, kde žáci dotykem prstu pohybujíi s digitálními objekty, fotografiemi, malují digitálním inkoustem najeho povrch, … To vše v rámci předem připravených aktivit, které může každý učitel jednoduše upravovat a měnit. Povrch stolu reaguje na každý dotyk všech žáků u stolu ve stejný okamžik.

response
Hlasovací systém SMART Response
Hlasovací zařízení je progresivní didaktickou pomůckou, která má své pevné místo v moderním vzdělávání. Můžete si s jeho pomocí rychle a snadno ověřit znalosti žáků. Zapojíte všechny. A motivující to je i pro žáky – využijete jejich přirozené hravosti a soutěživosti. Klasické testy děti nudí nebo dokonce stresují, kdežto tato zajímavá forma je velice baví.
 

SDC280
SMART Dokumentová kamera
Podium je interaktivní dotykový panel, který vám podobně jako SMART Board umožní dynamickou komunikaci s žáky a studenty. Můžete perem vpisovat poznámky přímo do promítané přednášky, zdůrazňovat vybraná místa v prezentaci nebo rychle načrtnout jednoduchý obrázek (a samozřejmě pak vše uložit do PC).

SMARTnotebook
Autorský nástroj SMART Notebook Software
Spolu s interaktivní tabulí SMART Board získáte i software SMART Notebook, který vám umožní plně využít všech možností interaktivní výuky. S tímto SW si také můžete velice snadno přichystat program výuky v kabinetu či doma, při vyučování promítáte připravenou hodinu na interaktivní tabuli a pracujete s ní. Velkou výhodou je, že vzhled uživatelského rozhraní grafickým pojetím připomíná důvěrně známé aplikace a především že SMART Notebook „mluví“ česky! Pracovat s tímto softwarem a SMART Boardem se tak rychle a snadno naučí všichni učitelé, nejen vyučující anglického jazyka, a oblíbí si tuto chytrou učební pomůcku.

SMART_Maths
Nástroje pro matematiku SMART Notebook Math
Pracovní prostředí specializované na výuku matematiky.

Bridgit
Konferenční systém SMART Bridgit
Pohotový interaktivní konferenční software.

 

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz