Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Microsoft platforma - inspirativní setkání

Jiri Platek | 24. 10. 2017

Dovolujeme si Vás pozvat na zážitkovou akci pro manažery, vedoucí pracovníky, HR a IT specialisty, kteří mají zájem dozvědět se více o aktuální platformě Microsoft, určené pro efektivní týmovou komunikaci a spolupráci.

Připravili jsme si mnoho zajímavých praktických ukázek věnující se efektivitě týmové komunikace a spolupráce odkudkoliv a kdykoliv. V simulovaném prostředí fiktivní společnosti si účastnici během 2 hodin vyzkouší reálné praktické scénáře. Dle ohlasů účastníků se jedná o velmi zajímavý způsob, jak co nejlépe pochopit výzvy a příležitosti nového stylu práce v digitálním světě.

Představíme interaktivní displej Microsoft Surface Hub. O Microsoft Surface Hub se mluví jako o řešení, které má výrazně ovlivnit efektivitu týmové komunikace a spolupráce ve firemním prostředí. Otázkou je: Co je vlastně Microsoft Surface Hub, pro koho je určen a co uživatelé jeho pořízením získají? 

   

DATUM A ČAS AKCE: 30. LISTOPADU 2017, od 10:00  do 12:00 hod.
MÍSTO KONÁNÍ: AV MEDIA - PRAŽSKÁ 63, PRAHA 10

Akce je určena pro firemní zákazníky a zákazníky z veřejné správy.

 

  • Příležitost seznámit se jako první s Microsoft Surface Hub.
  • Prostor pro otevřenou diskusi, jak lze zajistit růst vašeho podnikání.
  • Zážitková akce je připravena pro lidi s rozhodovací pravomocí v obchodní a technologické oblasti.

Během zážitkové akce si navíc představíme zasedací a jednací místnosti AV MEDIA,

Partneři: SoftwareONE, Microsoft, Polycom, SMART Technologies

Těšíme se na společné setkání. Jiří Plátek, marketingový manažer, AV MEDIA, Petr Rosol, obchodní konzultant, SoftwareONE

Registrační formulář

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz