Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

8. června proběhne Panasonic Roadshow 2017

Libuse Pitelkova | 9. 2. 2017

Představíme vám nová inovativní audiovizuální řešení pro segment kultury a vysokých škol

8. června proběhne další ročník Panasonic Roadshow, kde společnosti Panasonic, AV MEDIA a Yventech představí inovativní trendy AV technologií. 

V minulém roce se akce zúčastnilo více než 200 zástupců z řad nejvýznamnějších klientů všech tří společností. V letošním roce bychom rádi přivítali i vás. Neváhejte a rezervujte si svůj čas již nyní. O programu vás budeme informovat na našich webových stránkách.

Připomeňme si, jaký byl loňský ročník

O zahájení se postaral Petr Likeš a Zdeněk Krýsl z Panasonicu. Jakmile přivítali klienty a stručně představili program celého odpoledne, předali mikrofon zástupcům AV MEDIA a YVENTECHU, kterým patřila první polovina programu. Ti provedli hosty světem inovačních technologií. Představili praktické příklady a příběhy zákazníků z vysokých škol, veřejné správy, kultury a pronájmů. Nechyběly informace o nejnovějších laserových projektorech, profesionálních displejích, originálním micro mappingu, projekčních sestavách skládajících se z několika typů projekčních řešení, kamerových systémech nebo o konferenční aplikaci EasyEvent. Velký úspěch sklidila interaktivní vybíjená Demonz, ve které se hosté snažili míčem zasáhnout rozverné čertíky. Pak už přišla na řadu druhá, praktičtější část programu, kdy si návštěvníci mohli všechna představená řešení vyzkoušet na vlastní kůži. Nechyběla ani soutěž o ceny, při které byla znovu využita aplikace EasyEvent.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz