Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Pozvánka na PANASONIC ROADSHOW

Libuse Pitelkova | 9. 2. 2017

Inspirujte se novými trendy pro muzejní expozice a navštivte s námi předpremiéru představení DEADTOWN Divadla bratří Formanů

8. června proběhne další ročník Panasonic Roadshow, kde společnosti Panasonic, AV MEDIA a Yventech představí inovativní trendy AV technologií. 

Pozvánka na Panasonic roadshow pro vysoké školy
Pozvánka na Panasonic roadshow pro muzea

Vážení přátelé,
zveme vás na inspirativní setkání věnované novým trendům a řešením pro muzejní expozice, galerie a divadla. Mottem letošního inspirativního setkání Panasonic Roadshow je Freedom beyond the frame. Letos tedy půjde především o představení nevšedních způsobů využití moderních technologií, a to doslova nad rámec očekávání. To vše s důrazem na zatraktivnění vašich expozic pro maximální zaujetí a zapojení návštěvníků. A nejen to. Společně navštívíme Národní technické a zemědělské muzeum a vyvrcholením akce bude česká předpremiéra divadelního představení DEADTOWN Divadla bratří Formanů, která proběhne ve večerních hodinách na Náplavce.

Více o představení DEADTOWN zde

Program:

10:00 – 13:00 – Prohlídka NZM a NTM na Letné
14:00 – 15:30 – Představení nových technologických trendů V Kongresovém centru Praha
19:00 – Představení DEADTOWN Divadla bratří Formanů na Náplavce

Na co se můžete těšit?

„Nejnovější projekční technologie naplňují prakticky i ty nejbláznivější představy klientů z oblasti muzeí a galerií. Nové projektory nemají lampu, ale LASER/LEDový zdroj světla, který po dobu více než 6ti let lze denně provozovat bez výměny lamp, všechny parametry lze řídit na dálku, kontrolovat stav apod. Významně se zlepšil i světelný výkon, kontrast a co více: v nabídce jsou objektivy s šíří záběru, která je přímo „snová“. Lze tak například s jedním jediným projektorem zabrat široké pole kulis, které díky videomappingu doslova „ožijí“ a dokreslí celkovou atmosféru prostoru, která se tak stává dynamická, zajímavá a dokonce (volitelně) interaktivní.

AV MEDIA si pro vás připravila ukázku využití LASER/LED projektoru s širokým objektivem pro oživení prostoru formou „rotujícího filmového pásu“ znázorňující plynutí a obecně „časovou osu“ projektů v oblasti segmentu Kultura.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz