Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Vznikla nová eventová asociace i soutěž!

Petra Vegnerová | 14. 8. 2017

Vznik nové eventové asociace a soutěže znamená velký krok vpřed pro český eventový svět!

Dne 10. srpna 2017 proběhla na pražském Žofíně zakládající schůze nové eventové asociace, která nese název  "Česká eventová asociace".  V tuto chvíli má sdružení osm zakládajících členů, a to z řad předních eventových agentur a dodavatelů služeb. Cílem asociace je především kultivace eventového prostředí na českém trhu. Ambicí asociace je vytvořit stabilní členskou základnu, která by měla, do tří let, čítat okolo 40 členů. 

Norbert Pýcha, předseda nově vzniklé asociace a jednatel společnosti Event Arena vysvětluje, proč asociace vznikla. "ČEA chce být funkční asociací, která bude podporovat eventové prostředí, umožňovat setkávání odborníků z této oblasti na různých úrovních, předávat zkušenosti mezi jednotlivými členy a komunikovat směrem k odborné veřejnosti a dalším subjektům. Viditelným počinem bude pořádání Českých eventových cen". 

 "Věřím, že se nám společně podaří oblast event marketingu nadále rozvíjet a obohacovat a že se naše základna bude rychle rozrůstat", doplňuje Jan Kubinec, místopředseda a ředitel divize pronájmů společnosti AV MEDIA. 

Členy výkonného výboru jsou dále Svetlana Mečiarová z Creative Pro CZ, Vít Rozehnal z MVP Events a Tomáš Kovář ze společnosti Fox Hunter. Mezi zakládajícími členy jsou dále společnosti FiremniAkce.cz, Quix Event a Veletrhy Brno. 

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz