Manažer/ka HR oddělení

Pro personální tým hledáme novou kolegyni / nového kolegu na pozici:

Společnost AV MEDIA, a.s. je předním poskytovatelem prezentační a audiovizuální techniky na českém trhu. Klientům poskytujeme špičkové služby s velkou přidanou hodnotou. Naše technická řešení integrují nejnovější technologie, tak aby klientům přinášely nejen maximální užitek, ale i radost.

Pro naši pražskou pobočku hledáme nového kolegu/ novou kolegyni na pozici:

Pracovní náplň
  • kompletní zastřešení HR agendy ve společnosti zaměstnávající 200 lidí (personální a vzdělávací plány po odděleních, systém ohodnocení, HR projekty, legislativní konzultace, zodpovědnost za sestavení a čerpání HR rozpočtu, strategické plánování),
  • HR business partnership v týmech (nábor, rozvoj, vzdělávání, politika odměňování, interpersonální vztahy, úzká spolupráce s manažery),
  • HR marketing, strategická spolupráce se školami, organizace zaměstnanecké konference, interní komunikace (interní časopis AV NEWS + veškeré interní komunikační kanály – AV TV, intranet, Yammer)
  • vedení týmu 3 lidí v HR (HR specialistka, HR asistentka a mzdová účetní) a 2 lidí v back office (office manažerka a recepční),
  • účast na implementaci nového IS

Hledáme HR manažera/manažerku s místem výkonu práce Praha, který/á bude přímo podřízená Generálnímu řediteli společnosti. Tato pozice je zároveň strategickým partnerem liniových manažerů. Z této pozice budete také aktivně řídit HR v dceřiných společnostech AV MEDIA, a.s.

Využijete dovednosti jako je koučování, schopnost ovlivňování, schopnost zjednodušení, komunikace, vývoj procesů a kritického myšlení. Těšíme se na energické a přemýšlivé odborníky.

Očekáváme
  • zkušenost na pozici HR manažer, ideálně v technologické firmě
  • perfektní znalost českého pracovního práva
  • schopnost multitaskingu, určení priorit, aktivního řízení výkonu
  • smysl pro detail, schopnost analýzy
  • reprezentativní vystupování s přirozenou autoritou
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • pokročilé uživatelské znalosti práce s Microsoft Office sadou, zkušenost s HR moduly databázových IS vítány (my pracujeme s IS NAVISION)

Nástup co nejdříve

nabízíme
  • zázemí stabilní a perspektivní české společnosti, leadera na trhu AV technologií
  • velký prostor pro samostatnou práci v rámci úspěšného týmu
  • zajímavé a motivující finanční ohodnocení
  • možnost osobního i profesního rozvoje, zaměstnanecké benefity

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou (zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou).

Předem děkujeme za Váš případný zájem o naši nabídku a za zaslání životopisu.
V případě, že Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, bohužel jste nepoustoupil/a do užšího kola výběrového řízení.
Vyrozumění o neúspěchu v této fázi výběrového řízení neposíláme. Děkujeme za pochopení.

Kontakt: monika.krkoskova@avmedia.cz

Ke své reakci nezapomeňte připojit aktuální životopis!
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz