Specialista produktové podpory IT – videokonfereční technika

Společnost AV MEDIA, a.s. je předním poskytovatelem prezentační a audiovizuální techniky na českém trhu. Klientům poskytujeme špičkové služby s velkou přidanou hodnotou. Naše technická řešení integrují nejnovější technologie tak, aby klientům přinášely nejen maximální užitek, ale i radost.

Pro naši centrálu v Praze hledáme kolegyni/ kolegu na pozici:

CO POŽADUJEME:
  • SŠ, VŠ – IT, Informatika, elektrotechnika.
  • Pracovní zkušenosti v oboru – síťaři se základními znalostmi serverů.
  • Zkušenosti s videokonferenční technikou vítané, nikoli však podmínkou.
  • Znalost operačních systémů (především Microsoft).
  • Znalost konfigurace síťových prvků.
  • Základní znalost virtualizačního prostředí (VMware/Hypervisor) výhodou.
  • Znalost síťových řešení Cisco výhodou.
  • Kladný vztah k AV technologiím.
  • Znalost AJ – střední úroveň (emailová komunikace s výrobci, čtení manuálů).
  • Aktivní a samostatný přístup k práci.
  • Ochota se vzdělávat.
  • Spolehlivost.
Jaká je náplň práce:
  • Výkon práce technického specialisty pro oblast videokonferencí
  • zodpovědnost za realizační část projektů: příprava řešení, instalace a integrace koncových bodů, školení zákazníků.
  • Spolupráce na serverových řešeních významných projektů.
  • Zodpovědnost za servis a podporu nainstalovaných řešení u zákazníků.
  • Obsluha videokonferenčních projektů ve spolupráci s pronájmovým oddělením.
  • Aktivní podpora interních uživatelů a odborná podpora kolegů z technických oddělení.
  • Spolupráce s produktovým manažerem na testování nových produktů.
  • Aktivní předávání zkušeností a znalostí do technických týmů.
  • Řízení a vytváření konceptu technologických standardů a pracovních postupů za svěřenou oblast.
CO NABÍZÍME:
  • Zázemí perspektivní české společnosti, práci pro leadera na trhu AV technologií.
  • Práci v každodenním kontaktu s nejnovějšími technologiemi v oblasti AVIT- velký prostor pro samostatnou práci v rámci úspěšného týmu.
  • Pravidelné vzdělávání.
  • Další možnosti osobního i profesního rozvoje.
  • Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.
  • Motivující finanční ohodnocení pevně navázané na vaše pracovní nasazení.
  • Zaměstnanecké benefity.

Výběrové řízení:

Předem děkujeme za Váš zájem o naši nabídku a za zaslání životopisu. V případě, že Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, bohužel jste nepoustoupil/a do užšího kola výběrového řízení. Vyrozumění o neúspěchu neposíláme, můžete se ale informovat telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Kontakt: Monika.Krkoskova@avmedia.cz

Ke své reakci nezapomeňte připojit aktuální životopis!

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz