Technik instalací - Plzeň

Společnost AV MEDIA, a.s. je předním poskytovatelem prezentační a audiovizuální techniky na českém trhu. Klientům poskytujeme špičkové služby s velkou přidanou hodnotou. Naše technická řešení integrují nejnovější technologie, tak aby klientům přinášely nejen maximální užitek, ale i radost.

Co od vás očekáváme:
  • SŠ elektrotechnického směru – slaboproud
  • znalost AJ, komunikativní úroveň
  • vyhl. 50/78 Sb., §5 minimálně
  • ŘP sk. B - aktivní řidič – ochota cestovat
  • velkou výhodou je znalost AV techniky (projektory, zobrazovací zařízení, zvuk. zařízení, řídící systémy, atd.)
  • znalosti z oblasti IT - byť jen zájmové – HW/SW
  • klientsky orientovanou osobnost, s vnitřní zodpovědností a pečlivostí
  • komunikativní a samostatnou osobnost s časovou flexibilitou
  • osobnost se smyslem pro týmovou práci
Co bude náplň práce:
  • realizace instalace (vč. SW) audiovizuální techniky u zákazníka
  • zodpovědnost za kvalitní a včasné provedení instalační zakázky - zpočátku nejčastěji v segmentu škol
  • zodpovědnost za administrativní zpracování zakázky - samostatné vedení zakázek v IS
  • komunikace se zákazníkem
CO vám NABÍZÍME:
  • nástup ihned/dohodou
  • zázemí stabilní firmy (25 let na trhu)
  • zajímavou a zodpovědnou práci v oblasti nejmodernějších AV technologií
  • práce v týmu odborníků na AV technologie a řešení
  • nadstandardní technické zázemí
  • spolupráce v rámci dynamického týmu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • mobilní telefon, notebook a zaměstnanecké benefity (3 sick days, stravenky, příspěvek na doplňkové penzijní spoření a životní pojištění)
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
Výběrové řízení:

Předem děkujeme za Váš zájem o naši nabídku a za zaslání životopisu. V případě, že Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, bohužel jste nepoustoupil/a do užšího kola výběrového řízení. Vyrozumění o neúspěchu neposíláme, můžete se ale informovat telefonicky. Děkujeme za pochopení.

Kontakt: Kateřina Šedinová

Ke své reakci nezapomeňte připojit aktuální životopis!

Společnost AV MEDIA, a.s. je předním poskytovatelem prezentační a audiovizuální techniky na českém trhu. Klientům poskytujeme špičkové služby s velkou přidanou hodnotou. Naše technická řešení integrují nejnovější technologie tak, aby klientům přinášely nejen maximální užitek, ale i radost.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz