Technik senior - AV technologie - pronájmový segment

Pracovní náplň
  • příprava techniky a příslušenství k zakázce
  • instalace a deinstalace techniky na místě u zákazníka
  • obsluha techniky u zákazníka (projekce, režie, zvuk, světla, kamera, střih, PC, prezentace)
  • komunikace se zákazníkem - vytvoření klientského prostředí, nabídka technické podpory
  • spolupráce s obchodními konzultanty a technickým týmem na úrovni celé firmy

Očekáváme
  • SŠ elektrotechnického směru
  • platné povolení dle Vyhlášky 50/1978 Sb. Českého úřadu bezpečnosti práce a Českého báňského úřadu o odborné způsobilosti v elektrotechnice - §6 podmínkou
  • znalost AJ na komunikativní úrovni výhodou
  • zkušenosti a znalosti v oboru prezentační techniky – instalace, pronájem, obsluha
  • zkušenosti z oboru se zahraniční klientelou vítány
  • znalost prostředí veletrhů a výstav, kongresových prostor, hotelů a konferenčních prostor vítány
  • praxi v oboru osvětlování show a společenských akcích na pultech Grand MA, Avolites a světly ROBE či Martin MAC velmi vítány, není to ale podmínka
  • komunikativní, samostatnou a klientsky orientovanou osobnost
  • velkou časovou flexibilitu
  • ochotu cestovat v rámci ČR i do zahraničí
Nabízíme
  • zázemí české firmy s nadstandardním technickým zázemím
  • práce v týmu odborníků na AV technologie a řešení
  • možnost specializace na jednotlivé produktové řady
  • možnost růstu na šéftechnickou pozici, možnost vedení týmů na jednotlivých zakázkách
  • práce v mladém dynamickém týmu
  • finanční ohodnocení odpovídající výkonu
  • mobilní telefon, notebook a benefity v rámci firmy
  • možnost dalšího vzdělávání a rozvoje

Předem děkujeme za Váš případný zájem o naši nabídku a za zaslání životopisu.
V případě, že Vás do 14 dnů nebudeme kontaktovat, bohužel jste nepoustoupil/a do užšího kola výběrového řízení.
Vyrozumění o neúspěchu v této fázi výběrového řízení neposíláme. Děkujeme za pochopení.

Kontakt: eva.jakubcova@avmedia.cz

Ke své reakci nezapomeňte připojit aktuální životopis!
Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz