Nacházíte se: Segmenty > Vysoké školy > Ovládání a vzdálená správa

Ovládání a vzdálená správa

A jak zvládnout všechnu tu techniku?

  • Jednoduché a intuitivní ovládání pro každého
  • Bez nutnosti zaškolení (ovládání světel, zvuku, techniky...; spolehlivá přípojná místa s odolnými kabely)

 

  • Katedra - ergonomické pracoviště přednášejícího
  • Režijní místnosti – podpora přednášejícího (pro důležité a složté akce, servis a vzdálená správa) 

 

Řídicí systémy

Řídicí systémy umožňují ovládat veškerou techniku v místnosti z dotykové obrazovky, případně z klávesnice či jednoho dálkového ovladače. To dovoluje přednášejícímu plně se soustředit na probírané téma a na posluchače. Navíc je možné do systému naprogramovat celé sekvence povelů (např. pro videoprojekci), které pak po stisku jednoho tlačítka nastaví veškerou techniku v místnosti, včetně plátna, osvětlení a zatemnění do odpovídajícího stavu.


Modulární katedry

K dnešnímu vybavení učebny už nepatří jen křída, mokrá houba a dřevěné ukazovátko, ale také velké množství moderní techniky. Katedra už není jen psacím stolem, ale místem, z kterého se ovládá výuková technika a místem, kde je výuková technika uložená.

Dokonalá katedra tedy musí splňovat celou řadu požadavků (ergonomie, velikost, vybavení, AV/IT požadavky, design...). Z těchto požadavků na konstrukci katedry vychází náš základní koncept typové modulární konstrukce katedry. Základem jsou tři moduly, ze kterých je možné sestavit jak úplně jednoduchou katedru, tak složitější celek, podle potřeb konkrétní instalace.

 

AVMEDIA-UHK2 

 

rezie

Režiní místnosti

U velkých poslucháren a univerzitních aul je třeba počítat s prostorem pro režii. Pro důležité akce a složitější program je samozřejmostí podpora technika, který má z režijní místnosti vše pod kontrolou a zajistí hladký průběh přednášky i obsluhu složitějších zařízení.

Vzdálená správa

Díky této službě můžete na dálku využít naše servisní techniky pro vzdálenou podporu instalované AV techniky. Pomůže vám to optimalizovat náklady a zabezpečí funkčnost a spolehlivost.