Nacházíte se: Segmenty > Pronájem > AV MEDIA pronájmová řešení > Pronájem techniky > Velkoplošné obrazovky

Velkoplošné obrazovky

LED stěna

 • Typické vlastnosti:
  sestava LED diod
  dobrá viditelnost na přímém slunci pro
  venkovní použití
  různé pozorovací úhly
 • Ideální pro:
  veletrhy a výstavy
  venkovní prezentace
  sportovní a kulturní akce

Zadní projekce

 • Typické vlastnosti:
  elegantní a reprezentativní řešení
  všechna technika je schována
  projektor neruší diváky
  vysoký jas a kontrast obrazu
 • Ideální pro:
  sály s vyšší hladinou osvětlení
  prestižní konference

LaserShot

 • Příklady simulací a her:
  nácvik střelby myslivce
  hon na kachny
  střelba na terče
  střelba na hliněné holuby

FogScreen

 • Ideální pro:
  restaurace a bary
  výstavy a veletrhy
  firemní setkání

Obraz ve velkém

14

LED stěny

Jsou populární pro svůj vysoký jas a dobrou viditelnost i na přímém slunci. Tam kde díky špatným světelným podmínkám (příliš mnoho slunce) končí možnosti přední a zadní projekce, přichází role pro LED stěny.

LED stěny je možno skládat do velkých modulů, a proto jsou velice vhodné pro velké akce především sportovního nebo společenského charakteru.

Pozor: LED stěna je soustavou LED diod, tvořících matnici, která skládá výsledný obraz. Na rozdíl od projekcí, kde je potřeba brát v potaz nejdále sedícího nebo pozorujícího diváka, u LED stěn je potřeba dát pozor na nejbližšího pozorovatele. Díky určité hustotě diod je při blízké pozorovací vzdálenosti možno vidět jednotlivé diody.

Zadní projekce

Vysoce kvalitní a elegantní velkoplošné zobrazení poskytuje zadní projekce. Projektor promítá na speciální světlopropustnou projekční plochu – matnici. Toto řešení nám umožní umístit nejen projektory, ale i další techniku mimo konferenční sál. Z pohledu účastníků se jedná o technicky velice čisté a nerušící řešení. Navíc kvalita a jas obrazu je při zadní projekci nepoměrně vyšší než při klasické projekci přední.

Zábavní technika

LaserShot

Elektronický simulátor střelby LaserShot přináší bezpečný a zábavný zážitek ze střelby. LaserShot se provozuje na velké projekční ploše, na kterou hráči střílí pomocí svých zbraní laserový paprsek, který je snímán kamerou. Sada obsahuje několik zdařilých her, které mohou být hrány 1 – 4 hráči.

FogScreen

Vytváří tenkou zástěnu „suché mlhy“, která slouží jako průsvitná projekční plocha a zobrazuje obrazy, které doslova plují vzduchem. Tato efektní projekční plocha je založena na vodní bázi, je však natolik suchá, že je možno se jí dotknout, stát v ní, nebo jí dokonce projít.