Nacházíte se: Reference > Pronájem AVT
Filtr referencí
Typ akce
 
Velikost akce
 

Nalezeno 318 referencí

Pronájem

Expozice Rakousko na výstavě ITB Berlín

Datum realizace: březen 2014 ITB je největší a nejúspěšnější veletrh cestovního ruchu v Evropě, který v letošním roce navštívilo na začátku března více než 170 tisíc návštěvníků. Každý rok se zde představí několik tisíc vystavovatelů, kteří prezentují jednotlivé destinace, nabídky cestovních kanceláří či hotelů. Na letošním ročníku se AV MEDIA postarala o Expozici Rakouska.
Celý článek...
 

Rozzářili jsme Olympijský park Soči – Letná 2014

Datum realizace: únor 2014

Úspěšná realizace Českého domu v Londýně vyústila v úzkou spolupráci AV MEDIA s Českým olympijským výborem. Od roku 2012 jsme oficiálním dodavatelem Českého olympijského týmu a letos jsme se podíleli mimo jiné i na Olympijském parku na Letné.

Celý článek...
 

COOK MEDICAL aneb tamburíny v Boscolu

Datum realizace: leden 2014 Mezinárodní manažerská konference společnosti Williams Cook Medical, která proběhla v polovině ledna v pražském hotelu Boscolo, nebyla z technického hlediska nikterak zvláštní. Důvod, proč o ní píšeme, je prostý. Byla ukázkou „partnerského přístupu“ pronájmového oddělení AV MEDIA.
Celý článek...
 

Zákaznické konference Syngenta 2014

Datum realizace: leden 2014 Na přelomu ledna a února se již tradičně konaly zákaznické konference společnosti Syngenta. Třetím rokem se o produkční zajištění akcí v Česku i na Slovensku postarala agentura Šišky ze Žďáru nad Sázavou. Díky vzájemnému partnerství realizovala společnost AV MEDIA další z řady netradičních AV řešení pro konference.
Celý článek...
 

Oslava Nového roku v pražském hotelu Hilton

Datum realizace: prosinec 2013 Jak je pro techniky pronájmového oddělení AV MEDIA již zvykem, i letos jich zhruba 20 strávilo přelom roku v prostředí pražského hotelu Hilton a oslavili tak Silvestr tradičně netradičním způsobem. Pomocí 25 tun audiovizuální techniky zde pro návštěvníky vytvořili nezapomenutelnou show.
Celý článek...
 

EUROPEAN POKER TOUR - Tisková konference Rafaela Nadala

Datum realizace: prosinec 2013

V polovině prosince se v pražském hotelu Hilton konal pokerový turnaj European Poker Tour. Součástí tohoto turnaje byl i jeden charitativní, který nad dalšími sportovními celebritami vyhrál Rafael Nadal. Vyhrané peníze věnoval na charitu.

Před charitativním turnajem proběhla tisková konference v salonku Chez Louis, o jejíž hladký průběh se postarala AV MEDIA. Do salonku jsme dodali plazmový displej a zajistili ozvučení.

Celý článek...
 

Světelná show na Vršovický zámeček

Datum realizace: prosinec 2013

Druhou adventní neděli se otevřely dveře nově zrekonstruovaného Vršovického zámečku. Bývalá manufaktura na hedvábí bude nyní sloužit jako Dům spokojeného stáří s reprezentativní svatební obřadní síní. AV MEDIA připravila pro návštěvníky slavnostního otevření Vršovického zámečku světelnou show. Autorem kreativního návrhu byla společnost Belcandor, která měla na starosti i režii světelné show.

Celý článek...
 

AV MEDIA sáňkovala na Fóru personalistů

Datum realizace: prosinec 2013 Jedna z největších konferencí „Fórum personalistů“, určená nejen pro odborníky z široké oblasti HR se konala ve dnech 3. – 4. 12. 2013 v pražském Clarion Congress Hotelu. Akci každoročně pořádá „Institute for International Research“ a AV MEDIA se i letos stala technologickým partnerem celé konference.
Celý článek...
 

Výstava David Michalek: Slow dancing & Figure studies / Miloš Šejn: Vznášení a padání

Datum realizace: listopad - prosinec 2013 Vernisáž amerického výtvarníka s českými kořeny, Davida Michalka a českého umělce Miloše Šejna se otevřela v listoapdu a prosinci v hlavním výstavním sále Multifunkční auly Gong v Ostravě. Monumentální videoinstalaci ze série figurálních a pohybových studií dodala AV MEDIA.
Celý článek...
 

Oslava 120 let Lidových novin

Datum realizace: listopad 2013

K oslavě 120 let vzniku Lidových novin uspořádala společnost MAFRA slavnostní večer v pražském Rudolfinu. AV MEDIA se podílela na technickém zajištění celé akce, a napomohla tak k hladkému průběhu společenského večera.

Celý článek...
 
Strana 1 z 14