Nacházíte se: Reference > Pronájem AVT
Filtr referencí
Typ akce
 
Velikost akce
 

Nalezeno 335 referencí

Pronájem

Bike festival UL-LET 2014

Datum realizace: červen 2014

Již čtvrtý ročník sportovního festivalu UL-LET 2014 s cyklistickou podlinkou nabídl možnost aktivně stráveného dne pro jezdce i diváky. Ozvučený areál letního kina v Ústí nad Labem a velkoplošné LED obrazovky od AV MEDIA zajistily nevšední audiovizuální zážitek pro všech cca 1000 diváků a 76 závodníků.

Celý článek...
 

Letní párty na Žofíně 2014

Datum realizace: červen 2014 Společnost AV MEDIA uspořádala spolu s Agenturou NKL Žofín a společností Zátiší Group letní párty v brazilském stylu, jako poděkování pro své zákazníky. Palác Žofín se tak proměnil v letní party plnou skvělého jídla, zábavy a technologií. Tématem celého večera se stala Brazílie, karneval a nadcházející Mistrovství světa ve fotbale. Návštěvníci měli možnost vyzkoušet si celou řadu moderních technologií, namíchat si vlastní brazilský koktejl, pobavit se a zaposlouchat se do brazilských rytmů samby.
Celý článek...
 

International Symposium of Gastroenterology

Datum realizace: červen 2014 V polovině března jsme obdrželi poptávku do výběrového na zajištění AV techniky 10. ročníku kongresu s názvem: International Symposium of Gastroenterology, které mělo proběhnout 12.-14.6. 2014 v hotelu Intercontinental. Výzvou bylo zajištění přímého přenosu operace z IKEM do hotelu.
Celý článek...
 

Klientská Cirkus party v hotelu Hilton

Datum realizace: květen 2014

Pražské hotely Hilton uspořádaly na konci května pro své klienty a obchodní partnery velkolepou párty. Akce s tématem cirkus, která proběhla v kongresovém sále hotelu Hilton Prague vyzdobeném ve stylu šapitó, se zúčastnilo více než 400 hostů.

Celý článek...
 

Velkolepá módní přehlídka společnosti Arena

Datum realizace: květen 2014

Pro představení letošní letní kolekce si společnost Arena vybrala velmi netradiční prostor, pevnost Fort Lovrijenac v chorvatském Dubrovníku. Pronájmové oddělení AV MEDIA překonalo mnohá NEJ ve své produkční historii a postaralo se o dokonalý zážitek z akce.

Celý článek...
 

Ruské železnice na veletrhu TEHNIKA BEOGRAD 2014

Datum realizace: květen 2014

V polovině května proběhl v srbském Bělehradě 58. mezinárodní technický veletrh TEHNIKA 2014. Jedná se o nejstarší a nejvýznamnější veletrh v oboru techniky, strojírenství a materiálů nejen na území Srbska, ale v celé jihovýchodní Evropě. Do Bělehradu přijel nespočet světových výrobců z různých oborů a odvětví, kteří představili své nejnovější technologie a produkty.

Celý článek...
 

Představení nového telefonu od HTC

Datum realizace: duben 2014

Celosvětové představení telefonu HTC ONE M8 proběhlo pro Českou republiku v MUSIC BAR & LOUNGE LA LOCA dne 8. 4. 2014. AV MEDIA ve spolupráci s agenturou AMI COMMUNICATIONS zajišťovala promítání do mlhy, světelný park a vykrývací backdrop.

Celý článek...
 

Konference obchodníků Plzeňského Prazdroje

Datum realizace: duben 2014

Plzeňský Prazdroj uspořádal pro své obchodníky z oblasti maloobchodu i gastro dvoudenní konferenci v pražském hotelu Ambassador, na které zhodnotili výsledky a představili novou strategii na letošní rok.

Celý článek...
 

Stánek společnosti GEALAN na veletrhu v Norimberku

Datum realizace: březen 2014

Na konci března se ve veletržním centru v Norimberku konal přední světový veletrh Fensterbau/Frontale zaměřený na okna, dveře a fasády. Představilo se zde přibližně 780 renomovaných firem z více než 36 zemí. Na letošním ročníku se AV MEDIA postarala o netradiční řešení stánku společnosti GEALAN, která vyrábí inteligentní okenní systémy.

Celý článek...
 

Škoda Auto Importer of the Year 2013

Datum realizace: březen 2014

Tradiční česká automobilka ŠKODA AUTO vyhlašovala svého nejlepšího importera v letošním roce opět na domácí půdě. Celosvětová soutěž, které se účastní zástupci jednotlivých dovozců automobilů ŠKODA AUTO, je rozdělena do několika kategorií. V průběhu večera, který moderovala Lucie Výborná, byli vyhlášeni vítězové 4 kategorií a hlavní ceny Importer of the Year.

Celý článek...
 
Strana 1 z 15