Nacházíte se: Reference > Pronájem AVT
Filtr referencí
Typ akce
 
Velikost akce
 

Nalezeno 347 referencí

Pronájem

Festival světla SIGNAL opět proměnil Prahu v zářicí galerii

Druhý ročník festivalu světla SIGNAL přilákal do pražských ulic rekordní počet návštěvníků. AV MEDIA se stala stejně jako v loňském roce hlavním technologickým partnerem celého festivalu. Ve dnech 16.–19. října 2014 technicky zajistila dvě videomappingové projekce a dvě světelné instalace v Praze.
Celý článek...
 

Den otevřených dveří Prague Marriott Hotelu

Datum realizace: říjen 2014 Na začátku října jsme spolu s naším dlouhodobým partnerem, Prague Marriott Hotel, uspořádali společné představení možností a technologických trendů pro konference a společenské akce.
Celý článek...
 

Bohemia Jazz Fest 2014

Datum realizace: červenec 2014 AV MEDIA se opět stala dodavatelem Bohemia Jazz Festu, tedy jednoho z největších jazzových festivalů v Evropě s volným vstupem. Letošní ročník byl opět neobyčejnou kombinací prvotřídní hudby a velkolepých scenérií historických náměstí, a to hned v 9 městech České republiky.
Celý článek...
 

Konference Continental v hotelu Hilton

Datum realizace: červenec 2014 Společnost Continental, která se zabývá výrobou pneumatik, uspořádala v polovině července konferenci pro své obchodní zástupce z Evropy, obchodní partnery a dodavatele. AV MEDIA se postarala o technické a dekorační zajištění akce, která se konala v kongresovém sálu hotelu Hilton.
Celý článek...
 

Konference SAB Miller

Datum realizace: červen 2014

Jedna z největších světových společností působících na trhu s pivem, SAB Miller, uspořádala v Praze globální konferenci pro své dvě oddělení – Corporate Affairs a Legal functions. AV MEDIA se postarala o bezproblémové technické zajištění jak konferenční části v hotelu InterContinental, tak doprovodného programu v Lobkowiczkém paláci na Pražském hradě.

Celý článek...
 

Setkání členů American Chamber of Commerce

Datum realizace: červen 2014 Americká obchodní komora uspořádala v polovině června již 22. ročník setkání svých členů, tzv. General Assembly, na kterém se debatuje nad výsledky a aktivitami za uplynulý rok, představují se plány na rok příští a vyhlašují se volební výsledky.
Celý článek...
 

Bike festival UL-LET 2014

Datum realizace: červen 2014

Již čtvrtý ročník sportovního festivalu UL-LET 2014 s cyklistickou podlinkou nabídl možnost aktivně stráveného dne pro jezdce i diváky. Ozvučený areál letního kina v Ústí nad Labem a velkoplošné LED obrazovky od AV MEDIA zajistily nevšední audiovizuální zážitek pro všech cca 1000 diváků a 76 závodníků.

Celý článek...
 

Letní párty na Žofíně 2014

Datum realizace: červen 2014 Společnost AV MEDIA uspořádala spolu s Agenturou NKL Žofín a společností Zátiší Group letní párty v brazilském stylu, jako poděkování pro své zákazníky. Palác Žofín se tak proměnil v letní party plnou skvělého jídla, zábavy a technologií. Tématem celého večera se stala Brazílie, karneval a nadcházející Mistrovství světa ve fotbale. Návštěvníci měli možnost vyzkoušet si celou řadu moderních technologií, namíchat si vlastní brazilský koktejl, pobavit se a zaposlouchat se do brazilských rytmů samby.
Celý článek...
 

International Symposium of Gastroenterology

Datum realizace: červen 2014 V polovině března jsme obdrželi poptávku do výběrového na zajištění AV techniky 10. ročníku kongresu s názvem: International Symposium of Gastroenterology, které mělo proběhnout 12. - 14. 6. 2014 v hotelu InterContinental. Výzvou bylo zajištění přímého přenosu operace z IKEM do hotelu.
foto: Martin Římánek
Celý článek...
 

Tour 4 Change - Černí koně

Datum realizace: červen 2014 Na začátku června vyjeli handicapovaní i zdraví cyklisté na čtyřdenní turné z Prahy do Zlína. Cestou měli naplánováno 12 zastávek v různých městech, kde ukazovali, že s handicapem se dá nejen žít, ale také sportovat a bavit se. AV MEDIA se stala partnerem prvního ročníku Tour 4 Change, ačkoliv spolupráce s neziskovou organizací Černí koně, která akci organizovala, má již delší trvání.
Celý článek...
 
Strana 1 z 16