Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

Pronájmová řešení

Vytvořte dokonalou atmosféru vašeho eventu a zanechte v návštěvnících vzpomínku na jedinečný zážitek.

Konference a kongresy

Konference a kongresy

Postaráme se o kompletní technologickou stránku konferencí a kongresů. Navrhneme vám to pravé řešení dle vašich požadavků a zařídíme instalaci i profesionální obsluhu veškeré AV techniky.

Společenské akce

Společenské akce

Pomocí AV technologií oživíme jakoukoliv společenskou událost, ať už se jedná o galavečeři, oslavu, sportovní akci, recepci, ples, či vyhlašování různých cen. Připravíme pro vaše hosty nezapomenutelnou atmosféru.

Výstavy a veletrhy

Výstavy a veletrhy

Pomocí interaktivních kiosků, dotykových obrazovek či videomappingu vzbudíme zájem návštěvníka a nenásilně jej pozveme do prostoru výstavního stánku. Díky AV technologiím oživíme i váš stánek!

Zábava a show

Zábava a show

Zabavíme vaše hosty na každé akci! Nabízíme kreativní řešení pro netradiční oslavy, televizní show, vyhlašování různých cen a soutěží, módní přehlídky, letní kina, koncerty, či speciální projekce a svícení na budovy.

Tajemství dokonalého eventu spočívá v jeho samotné pointě a odpovědi na otázku, proč se vlastně koná. Event vidíme jako důležitou součást firemní komunikace a pomocí AV technologií v účastnících vyvoláváme nadšení, zapojení, inspiraci a motivaci.

Pokud chcete, aby Vaše akce byly zajímavé a interaktivní, využijte naše komplexní služby pro pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky. Postaráme se o technologické zajištění široké škály akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show a venkovní projekce na budovy. Pro naše klienty realizujeme více než 2000 akcí ročně, a to od nejmenších událostí až po velké mezinárodní eventy.

Přinášíme vůli naslouchat a na základě Vašich obchodních či komunikačních cílů pomáháme definovat potřeby na eventech. Jedině tak můžeme zajistit řešení na nejvyšší technické úrovni, která nejlépe naplní očekávání Vás, i účastníků Vašich akcí. 

Projekty AV MEDIA pravidelně získávají ocenění v prestižních mezinárodních soutěžích. V letošním roce jsme získali vítězství v soutěži InAVation Awards s projektem Retail Summit a zazářili jsme i v soutěži Czech Event Awards, kde jsme vyhráli ve třech kategoriích a stali jsme se Technologickým dodavatelem roku 2016.

   

Jsme členem AV Alliance

Jsme členem

Služby

Chcete, aby vaše akce proběhla podle vašich představ bez zbytečných starostí? Přenechejte zodpovědnost profesionálům z AV MEDIA, kteří se o vše postarají!

Ke každému zákazníkovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální potřeby. Hotelovým provozům zajišťujeme 24/7 podporu ve všech oblastech souvisejících s AV technologií.

AV MEDIA, jako přední dodavatel technologických služeb pro konference, se rozhodla vstoupit do světa IT podpory eventů.

Potřebujete poradit s technickou AV produkcí? Nevíte si rady, jaké technologické řešení je to pravé pro váš obsah a prostor, ve kterém se má akce odehrát? Specialisté z AV MEDIA vám rádi poradí.

Produkty

Postaráme se o dokonalý obraz jakékoliv projekce. Díky široké nabídce našich projektorů jsme naprostou jedničkou na českém trhu.

Nabízíme nejširší portfolio rámových pláten, včetně nejrůznějších aspektů, především 16:9 a také širokoúhlé formáty 2-3:1.

Na eventech, kde je potřeba vyšší jas obrazu a projektor nestačí, je vhodné využít velkoplošné obrazovky a displeje. Nabízíme široké portfolio zobrazovačů založených na technologii LCD a LED.

AV MEDIA pro vás kompletně zabezpečí vaší stage. Připravíme scénu podle vašich představ pro každou příležitost.

Velké akce se neobejdou bez nejkvalitnějších zařízení pro zpracování a distribuci signálu.

S naší videotechnikou dokážeme odbavit jakýkoliv obsah a zprostředkovat kamerový přenos i záznam z akce.

Nedílnou součástí každé prezentace je kromě moderní zobrazovací technologie také kvalitní zvuk. Pomocí výkonných reproduktorů dokážeme zajistit profesionální ozvučení pro každou akci.

Světla a světelné efekty hrají důležitou roli v celkovém dojmu připravované akce. Koncepčně promyšlená struktura světelných efektů dokáže navodit tu pravou atmosféru pro vaši jedinečnou akci.

Jděte s dobou a nebojte se využívat interaktivní konferenční a prezentační doplňky. Nabízíme řešení, která usnadňují organizaci akce a snadnou komunikaci s účastníky.

Moderní AV technologie rozvíjejí nové komunikační nástroje, díky nimž jsou vzdálenosti naprosto bezvýznamné.

Naši partneři

   

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz