Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

Pronájmová řešení

Chcete, aby byly vaše akce zajímavé a interaktivní? Využijte naše komplexní služby pro pronájem AV techniky pro širokou škálu akcí.

Konference a kongresy

Konference a kongresy

Postaráme se o kompletní technologickou stránku konferencí a kongresů. Navrhneme vám to pravé řešení dle vašich požadavků a zařídíme instalaci i profesionální obsluhu veškeré AV techniky.

Společenské akce

Společenské akce

Pomocí AV technologií oživíme jakoukoliv společenskou událost, ať už se jedná o galavečeři, oslavu, sportovní akci, recepci, ples, či vyhlašování různých cen. Připravíme pro vaše hosty nezapomenutelnou atmosféru.

Výstavy a veletrhy

Výstavy a veletrhy

Pomocí interaktivních kiosků, dotykových obrazovek či videomappingu vzbudíme zájem návštěvníka a nenásilně jej pozveme do prostoru výstavního stánku. Díky AV technologiím oživíme i váš stánek!

Zábava a show

Zábava a show

Zabavíme vaše hosty na každé akci! Nabízíme kreativní řešení pro netradiční oslavy, televizní show, vyhlašování různých cen a soutěží, módní přehlídky, letní kina, koncerty, či speciální projekce a svícení na budovy.

Festivaly

Naše společnost se zabývá také pronájmem mobilních pódií, tanečních parketů, tribun a zastřešení. Všechny používané komponenty a sestavy jsou certifikované a pravidelně testovány v odborných zkušebnách.

Dodáváme pódia od malých kongresů až po velké festivaly. Používáme výrobky firem NivTec flexibel (Germany) a Layher (Germany). Systémy Nivtec jako jedny z mála splňují ta nejpřísnější kritéria náročných bezpečnostních norem platných v celé EU (TÜV 2118/04, TÜV 2117/04, TÜV 2120/04, TÜV 2119/04, TÜV-Zertifikat Nr. 014/06, TÜV-Zertifikat 28.10.2005, Prüfbericht Nr.: 2054-2005 A, Prüfbericht Nr.: 1549-2004 A).

Systém pódií je univerzální s plynule stavitelnou výškou od 0,1 m do 2 m, proto ho lze rychle a bezpečně stavět i ve velmi nerovném terénu. Rozměry jednotlivých segmentů máme k dispozici v rozměrech 2x1m, 1x1m, 0,5x2m, 0,5x1m. Klademe velký důraz na bezpečnost a předpisy, proto dodáváme k podiu zábradlí a ostatní doplňky, vždy

originální certifikované výrobky! Pódia lze stavět v libovolných rozměrech nebo použít samostatné díly např. k výstavě exponátů. Je možná stavba z atypických povrchů – plexi, rošt, které je možno ze spodu prosvětlovat.

Na přání dodáme schody šířek 1m nebo 2m a nájezdovou rampu. Tribuny dodáváme v různých rozměrech. Na přání vybavíme židličkami a zastřešíme.

Příklady použití pódií a tribun:

• koncertní pódia

• pódia pro automobilové prezentace

• výstavy a doprovodný program

• televizní přenosy

• servis pro zahraniční produkce, ...

• přehlídková mola

• podstavce pod exponáty

• prezentace výrobků

• stoly

• taneční parkety

• pojízdná pódia (Rolling Risers)

   

Jsme členem AV Alliance

Jsme členem

Služby

Chcete, aby vaše akce proběhla podle vašich představ bez zbytečných starostí? Přenechejte zodpovědnost profesionálům z AV MEDIA, kteří se o vše postarají!

Ke každému zákazníkovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální potřeby. Hotelovým provozům zajišťujeme 24/7 podporu ve všech oblastech souvisejících s AV technologií.

AV MEDIA, jako přední dodavatel technologických služeb pro konference, se rozhodla vstoupit do světa IT podpory eventů.

Potřebujete poradit s technickou AV produkcí? Nevíte si rady, jaké technologické řešení je to pravé pro váš obsah a prostor, ve kterém se má akce odehrát? Specialisté z AV MEDIA vám rádi poradí.

Produkty

Využijte moderní zobrazovací systémy a vyberte si projekční plochu pro vaši akci! AV MEDIA nabízí projektory, plátna, displeje a další zařízení, která zajistí dokonalý obraz pro každou příležitost.

Nedílnou součástí každé prezentace je kromě moderní zobrazovací technologie také kvalitní zvuk. Pomocí výkonných reproduktorů dokážeme zajistit profesionální ozvučení pro každou akci!

Světla a světelné efekty hrají důležitou roli v celkovém dojmu připravované akce. Koncepčně promyšlená struktura světelných efektů dokáže navodit tu pravou atmosféru pro vaši jedinečnou akci.

Jděte s dobou a nebojte se využívat interaktivní prezentační doplňky. Zabavte své hosty různými interaktivními hrami nebo moderními prezentačními nástroji, které nabízí AV MEDIA.

Proměňte projekční plochu v jeviště. S využitím různých dekoračních doplňků, kulis a pódia bude každá vaše akce vypadat skvěle. Připravte pro návštěvníky netradiční zážitek!

Jednejte tváří v tvář partnerům po celém světě. Díky našim technologiím pro přenos komunikace na dálku můžete sdílet obraz, zvuk, data, prezentace i různá multimédia bez ohledu na vzdálenost.

Každá projekce potřebuje kvalitní zdroj signálu. Nezáleží na tom, jestli promítáte prezentaci v PowerPointu, fotky nebo film. Všechny akce si zaslouží kvalitní výpočetní techniku.

Naši partneři

   

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz