Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

Pronájmová řešení

Chcete, aby byly vaše akce zajímavé a interaktivní? Využijte naše komplexní služby pro pronájem AV techniky pro širokou škálu akcí.

Konference a kongresy

Konference a kongresy

Postaráme se o kompletní technologickou stránku konferencí a kongresů. Navrhneme vám to pravé řešení dle vašich požadavků a zařídíme instalaci i profesionální obsluhu veškeré AV techniky.

Společenské akce

Společenské akce

Pomocí AV technologií oživíme jakoukoliv společenskou událost, ať už se jedná o galavečeři, oslavu, sportovní akci, recepci, ples, či vyhlašování různých cen. Připravíme pro vaše hosty nezapomenutelnou atmosféru.

Výstavy a veletrhy

Výstavy a veletrhy

Pomocí interaktivních kiosků, dotykových obrazovek či videomappingu vzbudíme zájem návštěvníka a nenásilně jej pozveme do prostoru výstavního stánku. Díky AV technologiím oživíme i váš stánek!

Zábava a show

Zábava a show

Zabavíme vaše hosty na každé akci! Nabízíme kreativní řešení pro netradiční oslavy, televizní show, vyhlašování různých cen a soutěží, módní přehlídky, letní kina, koncerty, či speciální projekce a svícení na budovy.

Pronájmové oddělení AV media

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show a venkovní projekce na budovy.

Ročně realizujeme více než 2000 akcí. O naše klienty pečujeme od nejmenších událostí až po velké mezinárodní eventy. Úspěch některých akcí zaručí samotný datový projektor, jiné se neobejdou bez měsíců příprav, plánování, testování a hledání efektivního zapojení komplexních technologií. Důležitou součástí kvalitního průběhu akce je také vhodně zvolená technologie pro vybraný obsah či program, včetně profesionální asistence.

Vzhledem k neustále rostoucím očekáváním zákazníků je nezbytné posouvat eventy stále kupředu. V rámci IT podpory eventů zajistíme vše od efektivní komunikace pro organizátory, přes aktuální a dobře dostupné informace pro účastníky až po jejich zapojení. Naše standardy, zkušenosti a rozsah služeb jsou zárukou kvality, jež oceňují i nejnáročnější zákazníci.

Náš tým špičkových profesionálů nabízí zákazníkům více než pouhou odbornost. Přinášíme vůli naslouchat a na základě vašich obchodních či komunikačních cílů pomáháme definovat potřeby na eventech. Jedině tak můžeme zajistit řešení na nejvyšší technické úrovni, která nejlépe naplní očekávání vás, i účastníků vašich akcí. Na těchto principech budujeme již od roku 1992 vztahy dlouhodobého partnerství s našimi klienty. Budeme rádi, pokud se i vy přesvědčíte na vlastní kůži!

Kompletní katalog pronájmové techniky

MÁM ZÁJEM O VAŠE SLUŽBY

   

Jsme členem AV Alliance

Jsme členem

Služby

Chcete, aby vaše akce proběhla podle vašich představ bez zbytečných starostí? Přenechejte zodpovědnost profesionálům z AV MEDIA, kteří se o vše postarají!

Ke každému zákazníkovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální potřeby. Hotelovým provozům zajišťujeme 24/7 podporu ve všech oblastech souvisejících s AV technologií.

AV MEDIA, jako přední dodavatel technologických služeb pro konference, se rozhodla vstoupit do světa IT podpory eventů.

Potřebujete poradit s technickou AV produkcí? Nevíte si rady, jaké technologické řešení je to pravé pro váš obsah a prostor, ve kterém se má akce odehrát? Specialisté z AV MEDIA vám rádi poradí.

Produkty

Využijte moderní zobrazovací systémy a vyberte si projekční plochu pro vaši akci! AV MEDIA nabízí projektory, plátna, displeje a další zařízení, která zajistí dokonalý obraz pro každou příležitost.

Nedílnou součástí každé prezentace je kromě moderní zobrazovací technologie také kvalitní zvuk. Pomocí výkonných reproduktorů dokážeme zajistit profesionální ozvučení pro každou akci!

Světla a světelné efekty hrají důležitou roli v celkovém dojmu připravované akce. Koncepčně promyšlená struktura světelných efektů dokáže navodit tu pravou atmosféru pro vaši jedinečnou akci.

Jděte s dobou a nebojte se využívat interaktivní prezentační doplňky. Zabavte své hosty různými interaktivními hrami nebo moderními prezentačními nástroji, které nabízí AV MEDIA.

Proměňte projekční plochu v jeviště. S využitím různých dekoračních doplňků, kulis a pódia bude každá vaše akce vypadat skvěle. Připravte pro návštěvníky netradiční zážitek!

Jednejte tváří v tvář partnerům po celém světě. Díky našim technologiím pro přenos komunikace na dálku můžete sdílet obraz, zvuk, data, prezentace i různá multimédia bez ohledu na vzdálenost.

Každá projekce potřebuje kvalitní zdroj signálu. Nezáleží na tom, jestli promítáte prezentaci v PowerPointu, fotky nebo film. Všechny akce si zaslouží kvalitní výpočetní techniku.

Naši partneři

   

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz