Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

01

Blue Events oslavili 25 let konferencí Brand Managent

Náš dlouholetý partner, společnost Blue Events, oslavila 25 let od založení firmy. Ve Slovanském domě proběhla na konci září oslava i konference Brand Management a AV MEDIA u toho samozřejmě nemohla chybět.

NET Scout_2016_199

Společnost Netscout navštívila Prahu ve velkém stylu

Nádherná čtyřdenní akce společnosti Netscout se uskutečnila ve čtyřech různých lokalitách. Program byl nesmírně bohatý, hosté se zúčastnili tradičního folklórního večera i moderní Red Hot Party.

Arena Barcelona 2016 - SS17_046

V Barceloně byla představena nová kolekce ARENA SS17

Jak již bývá zvykem, podívali jsme se opět s italskou společností Arena do ciziny, letos na jaře do Barcelony, konkrétně do Kongresového centra Grand Marina v Barceloně ve Španělsku.

Living planet symposium ESA 2016_025_small

Living Planet Symposium 2016

Největší a nejrozsáhlejší konference o problematice pozorování Země se uskutečnila v Praze a AV MEDIA pomohla s technickým zajištěním akce.

DSC_0640uprav

KONFERENCE OBCHODNÍKŮ PLZEŇSKÉHO PRAZDROJE 2016

Konference obchodníků Plzeňského Prazdroje proběhla tento rok v Karlových Varech a AV MEDIA se již tradičně postarala o technické zajištění celé akce.

JGZ_5288-Edit

OVB Next Level 2016

Společnost OVB uspořádala v brněnském výstavišti tradiční setkání vedoucích pracovníků.

Hilton 02-2016 690SAM_4366

Konference generálních a obchodních ředitelů Hilton EMEA

V hotelu Hilton Prague se v druhé polovině února konala mezinárodní konference generálních a obchodních ředitelů společnosti Hilton Worldwide pro Evropu, střední východ a Afriku.

Obchodnik roku 566_SAM2803

Konference Retail Summit 2016

Na začátku února se v pražském Clarion Congress Hotelu konal další ročník největšího setkání obchodníků a jejich dodavatelů na středoevropském trhu.

to pravé řešení pro každou konferenci

Mezi naše služby nepatří pouze pronájem techniky, ale postaráme se kompletně o celou technologickou stránku konferencí a kongresů. Zajistíme projekci, ozvučení, osvětlení, tlumočení i hlasování. 

  • AV MEDIA nabízí pronájem konferenční techniky a přichází se stále novými nápady, jak využít moderní audiovizuální technologie netradiční formou. Rádi poradíme, jak vybrat správné projekční plochy a další AV zařízení, abyste zaujali pozornost účastníků.
  • Poskytujeme technologie i jejich obsluhu na míru potřebám zákazníků. Vybíráme vhodnou AV technologii podle zaměření, prezentovaných materiálů a podkladů, programu konference a podle předpokládaného počtu účastníků.
  • AV MEDIA vám poskytne projekční plátna, datové projektory, audio zařízení i další audiovizuiální techniku. Kompletně pro vás navrheneme technické zajištění sálu podle jeho velikosti, počtu účastníků akce a celkové technické náročnosti.

JAK MŮŽE VYPADAT I VAŠE KONFERENCE?

Konference ředitelů Hilton EMEA

Retail Summit 2015

Služby

Chcete, aby vaše akce proběhla podle vašich představ bez zbytečných starostí? Přenechejte zodpovědnost profesionálům z AV MEDIA, kteří se o vše postarají!

Ke každému zákazníkovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální potřeby. Hotelovým provozům zajišťujeme 24/7 podporu ve všech oblastech souvisejících s AV technologií.

AV MEDIA, jako přední dodavatel technologických služeb pro konference, se rozhodla vstoupit do světa IT podpory eventů.

Potřebujete poradit s technickou AV produkcí? Nevíte si rady, jaké technologické řešení je to pravé pro váš obsah a prostor, ve kterém se má akce odehrát? Specialisté z AV MEDIA vám rádi poradí.

Produkty

Postaráme se o dokonalý obraz jakékoliv projekce. Díky široké nabídce našich projektorů jsme naprostou jedničkou na českém trhu.

Nabízíme nejširší portfolio rámových pláten, včetně nejrůznějších aspektů, především 16:9 a také širokoúhlé formáty 2-3:1.

Na eventech, kde je potřeba vyšší jas obrazu a projektor nestačí, je vhodné využít velkoplošné obrazovky a displeje. Nabízíme široké portfolio zobrazovačů založených na technologii LCD a LED.

AV MEDIA pro vás kompletně zabezpečí vaší stage. Připravíme scénu podle vašich představ pro každou příležitost.

Velké akce se neobejdou bez nejkvalitnějších zařízení pro zpracování a distribuci signálu.

S naší videotechnikou dokážeme odbavit jakýkoliv obsah a zprostředkovat kamerový přenos i záznam z akce.

Nedílnou součástí každé prezentace je kromě moderní zobrazovací technologie také kvalitní zvuk. Pomocí výkonných reproduktorů dokážeme zajistit profesionální ozvučení pro každou akci.

Světla a světelné efekty hrají důležitou roli v celkovém dojmu připravované akce. Koncepčně promyšlená struktura světelných efektů dokáže navodit tu pravou atmosféru pro vaši jedinečnou akci.

Jděte s dobou a nebojte se využívat interaktivní konferenční a prezentační doplňky. Nabízíme řešení, která usnadňují organizaci akce a snadnou komunikaci s účastníky.

Moderní AV technologie rozvíjejí nové komunikační nástroje, díky nimž jsou vzdálenosti naprosto bezvýznamné.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz