IMG_4836

Veletrh ITB v Berlíně

Na začátku března proběhl v Berlíně největší a nejnavštěvovanější veletrh cestovního ruchu v Evropě.

obrázek

Interaktivní stánek Russian Railways

Pomocí devíti bezrámových a dvou dotykových zobrazovačů se proměnil stánek ruských železnic na mezinárodním veletrhu TEHNIKA 2014 v interaktivní expozici.

DSC_0185

Stánek GEALAN v Norimberku

Na letošním ročníku světového veletrhu Fensterbau/Frontale se AV MEDIA postarala o netradiční řešení stánku společnosti GEALAN vyrábějící inteligentní okenní systémy

Unit-M_Cannes_03_2010_008

Unit-M na výstavě v Cannes

AV MEDIA dodala interaktivní dotykové obrazovky a plazmové zobrazovače do stánku pro Ruskou federaci na výstavě v Cannes.

Pronájem a půjčení světel, zvuku a techniky  pro výstavy a veletrhy

Oživte svou prezentaci na výstavě či veletrhu

Ovládání sofistikovaných softwarových programů, ukázky nových služeb nebo záběry produktů z reálného prostředí se na veletrzích těžko představují bez kvalitní velkoplošné projekce. AV MEDIA nabízí nejen pronájem AV technologií, ale také návrh konceptu, projekt a jeho realizaci. Oživíme i váš stánek.

  • Veletrhy a výstavy tvoří jeden z pilířů marketingové komunikace. Pro návštěvníky jsou veletrhy jedinečnou možností prohlédnout si nabízený produkt na vlastní oči, vidět ho v chodu a porovnat jeho skutečné vlastnosti. Díky AV technice vyzdvihnete přednosti vašeho produktu a zaujmete návštěvníky.
  • Prezentace na veletrhu bývá mnohdy vyvrcholením dlouhodobé práce vystavovatele. Tým našich odborníků vám pomůže při návrhu konceptu stánku i při jeho realizaci. Důležitá je správná příprava, kdy dokážeme při společné diskuzi s architektem a zadavatelem navrhnout různé varianty řešení vašeho stánku.
  • Nabízíme pronájem projekční techniky, postaráme se o osvětlení i ozvučení a celkové řešení technologií. Pomocí interaktivních kiosků, dotykových obrazovek či videomappingu je možné probudit zájem návštěvníka a nenásilně jej pozvat do prostoru expozice.
  • Kompletní katalog pronájmové techniky

    Mám zájem o více informací

zaujměte návštěvníky!

Unikátní stánek, který imitoval presovač!

Služby

Chcete, aby vaše akce proběhla podle vašich představ bez zbytečných starostí? Přenechejte zodpovědnost profesionálům z AV MEDIA, kteří se o vše postarají!

Ke každému zákazníkovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální potřeby. Hotelovým provozům zajišťujeme 24/7 podporu ve všech oblastech souvisejících s AV technologií.

Potřebujete poradit s technickou AV produkcí? Nevíte si rady, jaké technologické řešení je to pravé pro váš obsah a prostor, ve kterém se má akce odehrát? Specialisté z AV MEDIA vám rádi poradí.

Produkty

Využijte moderní zobrazovací systémy a vyberte si projekční plochu pro vaši akci! AV MEDIA nabízí projektory, plátna, displeje a další zařízení, která zajistí dokonalý obraz pro každou příležitost.

Nedílnou součástí každé prezentace je kromě moderní zobrazovací technologie také kvalitní zvuk. Pomocí výkonných reproduktorů dokážeme zajistit profesionální ozvučení pro každou akci!

Světla a světelné efekty hrají důležitou roli v celkovém dojmu připravované akce. Koncepčně promyšlená struktura světelných efektů dokáže navodit tu pravou atmosféru pro vaši jedinečnou akci.

Jděte s dobou a nebojte se využívat interaktivní prezentační doplňky. Zabavte své hosty různými interaktivními hrami nebo moderními prezentačními nástroji, které nabízí AV MEDIA.

Proměňte projekční plochu v jeviště. S využitím různých dekoračních doplňků, kulis a pódia bude každá vaše akce vypadat skvěle. Připravte pro návštěvníky netradiční zážitek!

Jednejte tváří v tvář partnerům po celém světě. Díky našim technologiím pro přenos komunikace na dálku můžete sdílet obraz, zvuk, data, prezentace i různá multimédia bez ohledu na vzdálenost.

Každá projekce potřebuje kvalitní zdroj signálu. Nezáleží na tom, jestli promítáte prezentaci v PowerPointu, fotky nebo film. Všechny akce si zaslouží kvalitní výpočetní techniku.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz