Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

Karel IV - instalace - 02

Výstavu Císař Karel IV. vidělo přes 70 tisíc lidí

První česko-bavorská zemská výstava Císař Karel IV. 1316–2016 pořádaná k příležitosti 700. výročí panovníkova narození skončila ve Valdštejnské jízdárně 25. září.

011d34dc5ffd2f27803823ab5d5a893d134fba3258

Mezinárodní výstava EuroCucina Milano 2016

V italském Miláně proběhl již 55. ročník mezinárodního veletrhu Salone del Mobile, unikátní přehlídka chytrých technologií a moderního designu.

_MG_0871

Veletrh Theatre Tech & Event Production

Na začátku listopadu se na brněnské výstavišti konal druhý ročník veletrhu divadelní a jevištní techniky Theatre Tech & Event Production.

IMG_5452

Expo Milano 2015

Od května do října můžete v italském Milánu navštívit Všeobecnou světovou výstavu Expo Milano 2015, na které se představí více než 140 zemí.

IMG_4836

Veletrh ITB v Berlíně

Na začátku března proběhl v Berlíně největší a nejnavštěvovanější veletrh cestovního ruchu v Evropě.

Vně i Uvnitř_Museum_005

Výstava Vně a uvnitř

Od 2. 10. 2014 do 11. 1. 2015 můžete v Uměleckoprůmyslovém muzeu v Praze obdivovat výstavu Vně a uvnitř, s podtitulem Móda a umělá vlákna 2. poloviny 20. století.

obrázek

Interaktivní stánek Russian Railways

Pomocí devíti bezrámových a dvou dotykových zobrazovačů se proměnil stánek ruských železnic na mezinárodním veletrhu TEHNIKA 2014 v interaktivní expozici.

obrázek 11

Expozice Rakousko na výstavě ITB Berlín

ITB je největší a nejúspěšnější veletrh cestovního ruchu v Evropě, který v letošním roce navštívilo na začátku března více než 170 tisíc návštěvníků.

Pronájem a půjčení světel, zvuku a techniky  pro výstavy a veletrhy

Oživte svou prezentaci na výstavě či veletrhu

Ovládání sofistikovaných softwarových programů, ukázky nových služeb nebo záběry produktů z reálného prostředí se na veletrzích těžko představují bez kvalitní velkoplošné projekce. AV MEDIA nabízí nejen pronájem AV technologií, ale také návrh konceptu, projekt a jeho realizaci. Oživíme i váš stánek.

    • Veletrhy a výstavy tvoří jeden z pilířů marketingové komunikace. Pro návštěvníky jsou veletrhy jedinečnou možností prohlédnout si nabízený produkt na vlastní oči, vidět ho v chodu a porovnat jeho skutečné vlastnosti. Díky AV technice vyzdvihnete přednosti vašeho produktu a zaujmete návštěvníky.
    • Prezentace na veletrhu bývá mnohdy vyvrcholením dlouhodobé práce vystavovatele. Tým našich odborníků vám pomůže při návrhu konceptu stánku i při jeho realizaci. Důležitá je správná příprava, kdy dokážeme při společné diskuzi s architektem a zadavatelem navrhnout různé varianty řešení vašeho stánku.
    • Nabízíme pronájem projekční techniky, postaráme se o osvětlení i ozvučení a celkové řešení technologií. Pomocí interaktivních kiosků, dotykových obrazovek či videomappingu je možné probudit zájem návštěvníka a nenásilně jej pozvat do prostoru expozice.

Kompletní katalog pronájmové techniky

Mám zájem o více informací

zaujměte návštěvníky!

Unikátní stánek, který imitoval presovač!

Služby

Chcete, aby vaše akce proběhla podle vašich představ bez zbytečných starostí? Přenechejte zodpovědnost profesionálům z AV MEDIA, kteří se o vše postarají!

Ke každému zákazníkovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální potřeby. Hotelovým provozům zajišťujeme 24/7 podporu ve všech oblastech souvisejících s AV technologií.

AV MEDIA, jako přední dodavatel technologických služeb pro konference, se rozhodla vstoupit do světa IT podpory eventů.

Potřebujete poradit s technickou AV produkcí? Nevíte si rady, jaké technologické řešení je to pravé pro váš obsah a prostor, ve kterém se má akce odehrát? Specialisté z AV MEDIA vám rádi poradí.

Produkty

Postaráme se o dokonalý obraz jakékoliv projekce. Díky široké nabídce našich projektorů jsme naprostou jedničkou na českém trhu.

Nabízíme nejširší portfolio rámových pláten, včetně nejrůznějších aspektů, především 16:9 a také širokoúhlé formáty 2-3:1.

Na eventech, kde je potřeba vyšší jas obrazu a projektor nestačí, je vhodné využít velkoplošné obrazovky a displeje. Nabízíme široké portfolio zobrazovačů založených na technologii LCD a LED.

AV MEDIA pro vás kompletně zabezpečí vaší stage. Připravíme scénu podle vašich představ pro každou příležitost.

Velké akce se neobejdou bez nejkvalitnějších zařízení pro zpracování a distribuci signálu.

S naší videotechnikou dokážeme odbavit jakýkoliv obsah a zprostředkovat kamerový přenos i záznam z akce.

Nedílnou součástí každé prezentace je kromě moderní zobrazovací technologie také kvalitní zvuk. Pomocí výkonných reproduktorů dokážeme zajistit profesionální ozvučení pro každou akci.

Světla a světelné efekty hrají důležitou roli v celkovém dojmu připravované akce. Koncepčně promyšlená struktura světelných efektů dokáže navodit tu pravou atmosféru pro vaši jedinečnou akci.

Jděte s dobou a nebojte se využívat interaktivní konferenční a prezentační doplňky. Nabízíme řešení, která usnadňují organizaci akce a snadnou komunikaci s účastníky.

Moderní AV technologie rozvíjejí nové komunikační nástroje, díky nimž jsou vzdálenosti naprosto bezvýznamné.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz