Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

16991702_1442114759142097_5874378567091888800_o

Koncert skupiny Rapülők v Budapešti

Brill AV, naše maďarská partnerská společnost, vytvořila neuvěřitelnou scénu s 240m2 LED stěny pro rapový koncert skupiny Rapülők.

01

Vlna pozitivní euforie v O2 areně

Téměř 13 000 zaměstnanců České spořitelny se sjelo do pražské O2 areny, kde jim agentura CONCEPT LINE připravila nezapomenutelné odpoledne s Lucií Bílou, Vojtou Dykem, kapelou Chinaski a mnoho dalšími účinkujícími.

DSC_7358

První ročník festivalu vertikálního filmu

Festival Vertifilms představil dvacítku filmů z celého světa v dříve zatracovaném formátu „na výšku“.

IMG_8778

Mistrovství ČR v požárním sportu 2016

V Brně se uskutečnilo 45. mistrovství České republiky v požárním sportu družstev HZS ČR. Jednalo se již o šesté společné mistrovství profesionálních a dobrovolných hasičů a opět nezklamalo ani závodníky ani diváky.

11SAM_3176

Signal Festival 2016

Prahu počtvrté rozsvítila světla SIGNAL festivalu, který potvrdil status nejnavštěvovanější kulturní akce České republiky. Podle prvních odhadů ho navštívilo více než 600 000 návštěvníků.

AV neonrun 2016 2315SAM_9069

Kam se ubírají běžecké závody?

Tomáš Pavel, organizátor běhu Neon Run, nám odpověděl na několik zvídavých dotazů. Přečtěte si, co obnáší organizace takového závodu, jaká je role AV technologií a jaké jsou nejnovější trendy běžeckých akcí.

AV neonrun 2016 2271SAM_8865

Nádherné letní počasí vylákalo přes dva tisíce sportovců na NEON NIGHT RUN

Na pražském Vypichu se první zářijovou sobotu konal první ročník nezávodního běhu na 5km s názvem NEON NIGHT RUN. A hned na prvním ročníku se zúčastnilo 2350 jednotlivců a rodin s dětmi z celé ČR.

14188390_10154291562801259_1927194925495514308_o

FIA Mistrovství Evropy

Evropské trucky zamířily na severočeský autodrom Most, který o prvním zářijovém víkendu navštívilo téměř sto tisíc fanoušků. Před těmi Adam Lacko vybojoval v sobotu vítězství a v neděli dvě druhá místa.

Zapůjčení světel, laser show při projekci na zdi. Letní kina, koncerty či speciální projekce a svícení na budovy.

Vytvořte netradiční show a zabavte hosty

Mezi naše služby patří mimo jiné také řešení pro netradiční oslavy, televizní show, vyhlašování různých cen a soutěží nebo módní přehlídky. S naší profesionální technikou dokážeme zajistit i venkovní akce, jako jsou letní kina, koncerty či speciální projekce a svícení na budovy.

    • Díky správně zvolené kombinaci kreativního tématu i programu večera zažijí vaši hosté nezapomenutelnou atmosféru. Správně zvolené osvětlení, ozvučení, projekce a další audiovizuální prvky dodají vaší akci punc výjimečnosti. Poradíme vám, jak namixovat návštěvníkům ten pravý zážitek!
    • Zabavte své hosty díky moderním technologiím. Připravte pro ně interaktivní hry, které v nich zanechají vzpomínku na netradiční zábavu, nebo si z nich odnesou jedinečný dárek. Nabízíme zábavné technologie jako je fotostěna s interaktivní volbou pozadí, laserové bludiště, graffiti wall, multidotykový stůl a dotykové obrazovky či LED podsvícená podlaha.
    • Na správném večírku se hosté nejen baví, ale navazují či upevňují vztahy. Využijte úspěšné formy komunikace, na které si budou pamatovat. Připravte projekce na tematické dekorace, videomapping či tematické projekce na atypické projekční plochy.
    • Dokážeme pro vás připravit akci nejen v České republice, ale také v zahraničí. Naši techniku už prověřily specifické podmínky v Turecku, Číně a Rusku. Jsme schopni pracovat i v časovém presu, včasná diskuze nad budoucí podobou akce však přináší důležité informace i samotnému organizátorovi.

Kompletní katalog pronájmové techniky

NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK 

Služby

Chcete, aby vaše akce proběhla podle vašich představ bez zbytečných starostí? Přenechejte zodpovědnost profesionálům z AV MEDIA, kteří se o vše postarají!

Ke každému zákazníkovi přistupujeme s ohledem na jeho individuální potřeby. Hotelovým provozům zajišťujeme 24/7 podporu ve všech oblastech souvisejících s AV technologií.

AV MEDIA, jako přední dodavatel technologických služeb pro konference, se rozhodla vstoupit do světa IT podpory eventů.

Potřebujete poradit s technickou AV produkcí? Nevíte si rady, jaké technologické řešení je to pravé pro váš obsah a prostor, ve kterém se má akce odehrát? Specialisté z AV MEDIA vám rádi poradí.

Produkty

Postaráme se o dokonalý obraz jakékoliv projekce. Díky široké nabídce našich projektorů jsme naprostou jedničkou na českém trhu.

Nabízíme nejširší portfolio rámových pláten, včetně nejrůznějších aspektů, především 16:9 a také širokoúhlé formáty 2-3:1.

Na eventech, kde je potřeba vyšší jas obrazu a projektor nestačí, je vhodné využít velkoplošné obrazovky a displeje. Nabízíme široké portfolio zobrazovačů založených na technologii LCD a LED.

AV MEDIA pro vás kompletně zabezpečí vaší stage. Připravíme scénu podle vašich představ pro každou příležitost.

Velké akce se neobejdou bez nejkvalitnějších zařízení pro zpracování a distribuci signálu.

S naší videotechnikou dokážeme odbavit jakýkoliv obsah a zprostředkovat kamerový přenos i záznam z akce.

Nedílnou součástí každé prezentace je kromě moderní zobrazovací technologie také kvalitní zvuk. Pomocí výkonných reproduktorů dokážeme zajistit profesionální ozvučení pro každou akci.

Světla a světelné efekty hrají důležitou roli v celkovém dojmu připravované akce. Koncepčně promyšlená struktura světelných efektů dokáže navodit tu pravou atmosféru pro vaši jedinečnou akci.

Jděte s dobou a nebojte se využívat interaktivní konferenční a prezentační doplňky. Nabízíme řešení, která usnadňují organizaci akce a snadnou komunikaci s účastníky.

Moderní AV technologie rozvíjejí nové komunikační nástroje, díky nimž jsou vzdálenosti naprosto bezvýznamné.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz