Nacházíte se: Segmenty > Firmy > Komunikace na dálku > Komunikace na dálku v AV MEDIA > Reakce

Reakce

Ing. Tomáš Kříž

krizspecialista videokonferencí, AV MEDIA, a.s.

Tomáš Kříž pracuje v AV MEDIA jako specialista videokonferencí již 3 rokem. Jeho hlavním úkolem je zajistit komplexní návrh videokonferenčního systému od samotné instalace řešení až po technickou podporu nebo servis.

Celý článek...
 

Antonín Turek

turek projektant, AV MEDIA, a.s.

Antonín Turek pracuje ve společnosti AV MEDIA, a.s. 1,5 roku na pozici projektanta. Od svého nástupu do projekčního oddělení začal plně využívat ke své práci videokonferenční řešení pro komunikaci s kolegy a ostatními pobočkami AV MEDIA nebo se zákazníky jednotlivých realizovaných zakázek.

Celý článek...
 

Ing. Pavel Tylich

tylichfinanční manažer, AV MEDIA, a.s.

Pavel Tylich nastoupil do společnosti AV MEDIA, a.s. v roce 2006 na pozici senior controllera, v roce 2008 pak převzal vedení oddělení finance. Od této doby se mu podařilo vybudovat tým finančního oddělení čítající celkem 6 lidí. Současně vede osmičlenný tým regionálních asistentek jednotlivých poboček. Patřil s Monikou Fenykovou z oddělení HR k průkopníkům, kteří se snažili, co možná nejefektivněji využít videokonferenční řešení ve svém oddělení a později jej prosadit napříč celou společností.

Celý článek...
 

Monika Fenyková

fenykova personální manažer, AV MEDIA, a.s.

Monika Fenyková přišla do společnosti AV MEDIA, a.s. v roce 2004 za situace, kdy HR problematika byla ve firmě řešena pouze na úrovni ošetření pracovně právních vztahů a mezd. Od té doby vybudovala nejen fungující HR oddělení, ale připravila a uvedla v život mnoho zajímavých projektů, které přesahují běžný rámec fungování HR oddělení.

Celý článek...