Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Nový způsob zobrazování informací

Reprezentativní firemní centrum ukazuje našim zákazníkům aktivity a výrobky v nové formě.

SAPELI_CENTRUM_01
SAPELI_CENTRUM_02
SAPELI_CENTRUM23_foto_zdroj_SAPELI
SAPELI_CENTRUM74_foto_zdroj_SAPELI
SAPELI_CENTRUM24_foto_zdroj_SAPELI
SAPELI_CENTRUM23_foto_zdroj_SAPELI

SAPELI, a.s.

Rok realizace: 2014
Kategorie: Firmy

Společnost SAPELI měla zájem vybudovat místo, kde bude prezentovat celé produktové portfolio firmy. Do projektu byla přizvána společnost PG group, a. s., která spolupracovala na rozvržení a designovém uspořádání celého produktového portfolia. AV MEDIA zase navrhla technické řešení a dodala na klíč nejmodernější audiovizuální techniku. Díky vzájemné spolupráci se podařilo vybudovat příjemné a koncepčně řešené prostory pro zákazníky či obchodní partnery.


„Velikost celého prostoru, množství vystavených dveří a použité IT a AV technologie dělají ze vzorkovny SAPELI CENTRA největší a nejmodernější vzorkovnu dveřního sortimentu v České republice. Na rozloze 750 metrů čtverečních se vystavuje celkem 75 modelů dveřních křídel a zárubní. K prezentaci slouží jedna z technických vymožeností vzorkovny – dotykové panely (zobrazovače). Vzorky na dotykových panelech jsou ve stejném uspořádání, jako vystavené vzorky na panelu," doplňuje vedoucí marketingu společnosti SAPELI, a.s. Ota Meissner.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz