Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

< Zpět

Představení nové olympijské kolekce pro Soči 2014

V Obecním domě byla představena olympijská kolekce pro Olympijské hry v Soči 2014.

IMG_1125
IMG_1163
IMG_1179

Český olympijský výbor

Rok realizace: 2013
Kategorie: Pronájmy

Nová kolekce se představila se slovanským motivem lipových listů, inspirovaných secesním malířem Alfonsem Muchou.

Propojení sportu a umění

Novou kolekci pro Olympijské hry v Soči 2014 představil v Obecním domě Balet Národního divadla v čele s prvním sólistou souboru, Rusem Alexandrem Katsapovem. Netradiční propojení sportu a umění udělalo na diváky velký dojem. Na neopakovatelné atmosféře se výrazně podílely také kvalitní AV technologie.

O kompletní technologické zajištění celé akce se postarala společnost AV MEDIA. Instalovala efektové a scénické nasvícení stropu a varhan Obecního domu, které navodilo dokonalou uměleckou atmosféru. AV MEDIA zajistila i ozvučení sálu a dodání zvukového signálu do režie České televize. Projekce na molton (speciální projekční povrch) před varhany a na kulisy na pódiu představila motiv lipových listů a podtrhla výjimečnost celé kolekce. Kvůli velkým teplotním rozdílům v Soči připravil návrhářský tým lehčí i teplejší variantu oblečení pro sportovce a fanoušky.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz