Nacházíte se: Reference

Školy reference

Střední průmyslová škola Česká Lípa

 

                                                                                   

Střední průmyslová škola Česká Lípa byla založena v roce 1952. Byla a je dodnes zaměřena především na strojírenství. Postupně však škola rozšířila svou nabídku studijních oborů a v současné době jsou žákům denního studia nabízeny zajímavé obory.

Celý článek...
 

VOŠS a SPŠS Arch. Jana Letzela, Náchod, Pražská 931


 
VOŠ stavební a SPŠ stavební Arch. Jana Letzela, Náchod (dále jen VOŠS Náchod) je další ze středních a vyšších odborných škol, které rozšířily řady vzdělávacích institucí, jež se právem označují jako „školy 21. století“. Nově zřízená laboratoř virtuální reality se vyrovná profesionálním průmyslovým řešením.
Učebna virtuální reality
Celý článek...
 

Základní škola, Dobrá 860, 739 51


Dobrá leží na hlavní trase směřující do Beskyd v těsném sousedství města Frýdek-Místek. Příspěvková organizace Základní škola, Dobrá, okres Frýdek-Místek, IČ 68334273 se sídlem Dobrá 860, 739 51 je úplnou spádovou školou s kapacitou 650 žáků. Součástí školy je školní jídelna s kapacitou 850 obědů a školní družina s kapacitou 75 žáků.i


  Celý článek...
 

Střední škola polytechnická, Jílová, Brno

 
Střední škola požadovala vyšší počet vyučovacích tříd, které by zároveň sloužily jako jeden přednáškový sál pro výuku odborných předmětů, školení, přednášky, pedagogické rady, ale i pro mimoškolní aktivity.
Celý článek...
 

Základní škola, Školní, Libice nad Cidlinou

 
Základní škola v Libici nad Cidlinou u Poděbrad je úplnou školou s devíti ročníky a navštěvuje ji 190 žáků.
Celý článek...
 

Střední škola Podnikatelská akademie, s.r.o., K Milíčovu, Praha - Háje

 
Výpočetní techniku využívá škola ve výuce od svého vzniku, a tudíž má v této oblasti dlouholeté zkušenosti. Tomu odpovídá i současné nadstandardní vybavení technikou ICT srovnatelné s evropskou úrovní. Škola byla po provedené rekonstrukci nově vybavena moderní technikou od AV MEDIA.
Celý článek...
 

Základní škola, Aléská 270, Bílina

 
Vybavení učebny primárně určené k výuce cizích jazyků. V budoucnu by měla sloužit i k výuce humanitních předmětů a jako učebna výpočetní techniky.
Kvalitní výuka jazyků vyžaduje kvalitní přípravu a konverzaci
Celý článek...
 

Základní škola, Buzulucká, Teplice

 
„Buzulka“ – takto přátelsky se označuje Základní škola s rozšířeným vyučováním matematiky a přírodovědných předmětů v Buzulucké ulici v Teplicích. Škola má tradici a velmi dobrou pověst. Ve všech olympiádách a ostatních soutěžích okresního a většinou i krajského měřítka se žáci Buzulky umisťují na předních místech. Jak sami učitelé i žáci potvrzují, vynikající výsledky jsou podmíněny mimo jiné také velmi dobrým materiálním vybavením.
ZŠ Buzulucká - ukázka řešení
Celý článek...
 

Základní škola Liberec, ul. 5 května 64/49, Liberec

 
Obě budovy školy byly postaveny a sloužily svému účelu už koncem 19. století. Mezi slavné absolventy školy řadíme hudebního skladatele Karla Vacka a krále komiků Vlastu Buriana.

V současné době jsme školou fakultativní s rozšířenou výukou TV zaměřenou na plavání. Odtud pochází také název našeho školního vzdělávacího programu – „Delfín“. Vlastnosti, chování a způsob života delfínů jsou vhodným vzorem pro výchovu člověka. Bereme si mimo jiné za příklad jejich vysokou inteligenci, neobvyklou chápavost a učenlivost, jejich silné svaly, velkou soudržnost skupin, ve kterých žijí.
Budova školy - 1. stupen
Celý článek...
 

Dům dětí a mládeže Sokolov, Spartakiádní 1937, příspěvková organizace

 
Dům dětí a mládeže v Sokolově je středisko pro zájmové vzdělávání dětí, mládeže a dospělých. Zájmové vzdělávání se poskytuje v interiéru i exteriéru včetně dětského dopravního hřiště. Dále v pronajatých prostorách jako jsou klubovny, tělocvičny, hřišťě a dětské kryté dopravní hřiště. K táborové a víkendové činnosti jsou využívána zařízení a služby fyzických a právnických osob.
Budova školy
Celý článek...
 
Strana 1 z 3