Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

Digitální učebna přírodních věd vybavená měřícími systémy Pasco, škola Tusarova, Praha

PASCO učebna ZŠ Tusarova

Základní škola Tusarova v Praze má kvalitní učebnu přírodních věd. Interaktivní třída je vybavena speciálním nábytkem a měřicími systémy PASCO.

Zs-Habrmanova-ceska-Trebova-PASCO_02

ZŠ Habrmanova, Česká Třebová

Se senzory pro experimenty z různých přírodovědných předmětů pracují v ZŠ Habrmanova především žáci. Výuka touto formou podporuje jejich zájem o přírodní vědy.

PASCO-na-Gymnaziu-Josefa-Ressela

PASCO na Gymnáziu Josefa Ressela

Gymnázium Josefa Ressela v Chrudimi má kompletně vybavenou školní laboratoř na fyziku. Experimenty s PASCO systémy provádí jak vyučující, tak i žáci.

Školní třída určená k výuce chemie, fyziky a přírodních věd

Přírodní vědy zajímavě a prakticky

Pro mnoho žáků jsou přírodní vědy nudné. Může za to především systém výuky, kdy žáci sedí v lavicích a učí se o věcech, které jdou dobře znázornit zajímavějším způsobem. Edukační systém PASCO pro realizaci experimentů ve výuce pomáhá objevovat vědu z atraktivnějšího pohledu.

  • Fyzika, chemie, biologie a ekologie jsou zajímavé vědy, které připadají studentům často abstraktní a složité.
    Systém PASCO podněcuje zájem o přírodní vědy pomocí kvalitních technologických nástrojů a zajímavých výukových materiálů.
  • PASCO je možné využívat společně s interaktivní tabulí SMART Board, na které lze zobrazit průběh měření, veškeré grafy a výsledky měření.
    S výsledky je možné názorně pracovat, což je pro žáky velice zajímavé a poučné.
  • Měřicí systém PASCO má specializované sady měřicích sond, senzorů a experimentálního příslušenství pro různé přírodovědné předměty, jako je chemie, biologie nebo environmentální výchova. Interaktivní výuka podporuje efektivní využití času i aktivitu studentů v hodině. Žáci si mohou porovnat předpoklady s reálnými výsledky měření. Učivo, ukázané na konkrétních případech, je mnohem pochopitelnější.

AKTUÁLNÍ CENÍK PRO ŠKOLY     Nabídka školení

Mám zájem o více informací

PASCO v akci

PASCO konference 2014

PASCO a výroba jogurtu ZŠ Habrmanova

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Interaktivní tabule SMART Board přináší nové možnosti do výuky. Je propojená s počítačem a reaguje na dotyk. Uživatelé mohou dotykem ovládat aplikace a zapisovat text digitálním inkoustem.

Interaktivní stůl SMART Table a interaktivní kostky Smartcube jsou zařízení, která podporují spolupráci a rozvíjejí komunikační dovednosti dětí. Jsou vhodné pro mateřské školy a první stupeň ZŠ.

Projekční plátna jsou nedílnou součástí každé instalace datového projektoru. Projekční povrch směřuje světlo od projektoru k divákovi, tím zvyšuje jas a kontrast obrazu, který je lépe viditelný.

Potřebujete, aby byl obraz vaší prezentace vysoce kontrastní a kvalitní? Ploché displeje, nebo LCD obrazovky jsou vhodným prostředkem k prezentaci pro menší skupiny posluchačů.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Dokumentové kamery snímají jakýkoliv 3D předmět nebo text a pomocí projektoru nebo displeje jej zobrazují skupině diváků.

Hlasování a zpětná vazba je nedílnou součástí výuky, ale i firemních porad a konferencí. Umožňuje získat rychlou představu o znalostech nebo ověřit pochopení výkladu či prezentace.

Softwarové aplikace ve školním prostředí se soustředí na zapojení žáků a studentů do výuky pomocí interaktivní tabule nebo žákovských zařízení v rámci třídy či cloud prostředí.

Moderní výuka vyžaduje také kvalitní digitální obsah. Nové elektronické verze učebnic jsou obohacené o animace, videa, zvuky i různá individuální a skupinová cvičení pro žáky a studenty.

Jazyková laboratoř nebo jazyková učebna je moderní výukové prostředí s přehlednou digitální knihovnou. Ta je plná připravených výukových materiálů, které jsou roztříděné v jednotlivých lekcích výuky.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz