Náš web používá soubory cookie. Pokud tento web používáte, znamená to, že s tím souhlasíte. Doufáme, že je to v pořádku. Přečtěte si naše zásady používání souborů cookie.

PICT133213

SMART Board v každé předškolní třídě má smysl

První dvě interaktivní tabule školka pořídila již před několika lety. Dnes má interaktivní tabuli SMART Board již v každé třídě a paní učitelky si je nemohou vynachválit.

PICT116866

Komplexní řešení pro mateřské školy v praxi

Základní škola a Mateřská škola L. Kuby 48 v Českých Budějovicích se dlouhodobě zaměřuje na každodenní využívání výpočetní a prezentační techniky ve výuce.

Judr-marese_2

ZŠ JUDr. Mareše a MŠ Pampeliška

Děti v MŠ Pampeliška i v ZŠ JUDr. Josefa Mareše otestovaly interaktivní stůl SMART Table. ZŠ je kompletně vybavena moderními AV technologiemi.

MŠ-Jílkova-v-Praze-6

MŠ Jílkova v Praze 6

Učitelé v MŠ Jílkova používají 2-3x týdně interaktivní tabuli na procvičení aktivit. Pro děti je interaktivní výuka zábavná, díky vnímání zrakem, sluchem i pohybem.

KVALITNÍ VZDĚLÁVÁNÍ UŽ OD MATEŘSKÉ ŠKOLY

Vzdělávání začíná již v předškolním věku. Cílem mateřské školy je podpořit děti v rozvoji schopností a celkové připravenosti pro nástup do první třídy. Učitelům v mateřských školách výrazně pomáhají interaktivní metody výuky, díky nim je poznávání pro děti zábavou.

  • Využívají-li děti interaktivní technologie již v předškolním věku, dobře se adaptují na nástroje a aktivity, které je čekají po nástupu do školy. 
    To může zmírnit stres a usnadnit přechod do první třídy.
  • Interaktivní pomůcky dělají výuku mnohem zajímavější. 
    Z pohledu MŠ přináší technologie možnost zapojit v jednom okamžiku větší kolektiv, ať už do rozvojových aktivit či při zábavě.
  • Moderní interaktivní technologie v předškolním věku podporují přirozený rozvoj paměti, logického myšlení, postřehu, koncentrace pozornosti a správného rozhodování, vzájemné spolupráce a tolerance, komunikační dovednosti, naslouchání a pomáhají např. i při osvojování základů cizích jazyků.
  • Pro bezproblémové a spolehlivé fungování ICT technologií ve škole je nutností stabilní, dostupná a bezpečná síťová infrastruktura s dostatečnou konektivitou.

 AKTUÁLNÍ CENÍK PRO ŠKOLY     Nabídka školení

SMART Table ve školkách

podporuje spolupráci, vede děti k úspěchu

Služby

Snažíme se hledat optimální řešení, které uspokojí potřeby každého individuálního zákazníka. Nabízíme partnerství s cílem vzájemného dlouhodobého rozvoje.

Zajišťujeme komplexní projekční činnost v oboru audiovizuálních a prezentačních systémů. Kvalitní projektová dokumentace je základem každého úspěšného řešení.

Tým špičkových profesionálů se postará o instalaci dodané technologie. Klienti oceňují příjemné vystupování, znalost techniky, flexibilní přístup, profesionální projektové vedení a dodržení termínů.

Potřebujete získat základní dovednosti, chcete se zdokonalit nebo inspirovat ve využití ICT? Vyberte si ze široké nabídky kurzů nebo akreditovaných školení vedených zkušenými lektory z AV MEDIA.

Pokud z nějakého důvodu nepracuje námi dodané zařízení správně, pokusíme se vám co nejrychleji pomoci. Jsme tu pro vás 7 dní v týdnu.

Nabízíme pronájem a obsluhu nejmodernější audiovizuální/IT techniky pro širokou škálu akcí, od firemních školení, přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po zábavné show.

Produkty

Interaktivní tabule SMART Board přináší další možnosti do výuky. Prstem ovládáte, popisovačem píšete a rukou mažete.

Interaktivní dotykové displeje SMART Board jsou novinkou na trhu. Mají jasnější obraz, větší rozlišení a žádné stínění.

Interaktivní dotykový projektor je nový způsob interaktivity pro školní prostředí.

SMART kapp 84" je moderní, digitální nástupce bílé (fixové) tabule. Umí poznámky převést do digitální podoby a uložit na USB nebo poslat na mobilní telefon.

Interaktivní stůl SMART Table podporuje spolupráci a rozvíjí komunikační dovednosti dětí. Je vhodný pro mateřské školy a první stupeň ZŠ.

Interaktivní podlaha Magic Box promění jako mávnutím kouzelného proutku podlahu školky ve strhující interaktivní svět pro malé předškoláky.

Datový projektor je zařízení, které zobrazuje signál z počítače či jiného zdroje na projekční plochu. Dataprojektor najde uplatnění tam, kde je potřeba větší obraz, než je úhlopříčka LCD monitorů.

Dokumentové kamery snímají jakýkoliv 3D předmět nebo text a pomocí projektoru nebo displeje jej zobrazují skupině diváků.

Hlasování a zpětná vazba je nedílnou součástí výuky, ale i firemních porad a konferencí. Umožňuje získat rychlou představu o znalostech nebo ověřit pochopení výkladu či prezentace.

Softwarové aplikace ve školním prostředí se soustředí na zapojení žáků a studentů do výuky pomocí interaktivní tabule nebo žákovských zařízení v rámci třídy či cloud prostředí.

Potřebujete poradit?
Kontaktujte nás

Kontaktovat praha@avmedia.cz